Zamknij

Apoloniusz Tajner wziął ślub z młodszą o 36 lat partnerką. Tak wygląda Izabela Podolec [ZDJĘCIE]

Sylwia Wamej
20.05.2019 10:23
Apoloniusz Tajner
fot. Tricolors/ East News

Apoloniusz Tajner poślubił o 36 lat młodszą partnerkę – Izabelę Podolec. Przyjęcie weselne odbyło się w restauracji na dachu Centrum Olimpijskiego w Warszawie, na którym nie zabrakło wielu gwiazd ze świata sportu i rozrywki. Tak prezentuje się 29-letnia żona Prezesa Polskiego Związku Narciarskiego.

Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec już po ślubie

Apoloniusz Tajner w miniony piątek poślubił młodszą o 36 lat Izabelę Podolec, z którą spotykał się od kilku lat. Przyjęcie weselne odbyło się na dachu restauracji w stołecznym Centrum Olimpijskim. Tajner i jego ciężarna żona na weselu bawili się razem z gwiazdami sportu i rozrywki. Nie zabrakło m.in. Roberta Korzeniowskiego, Adama Małysza, Dominiki Tajner i Michała Wiśniewskiego.

Jak się okazuje, bardzo duża różnica wieku nie była dla państwa młodych żadną przeszkodą. Hejterzy nie wróżyli temu związkowi żadnego sukcesu, jednak wygląda na to, że się pomylili. Apoloniusz Tajner dla młodszej o 36 lat partnerki zakończył swoje 40-letnie małżeństwo.

Izabela Podolec
fot. Tricolors/ East News

Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec poznali się 8 lat temu w pociągu

Para poznała się 8 lat temu w pociągu. Gdy zaczęli się spotykać, Izabela miała jedynie 21 lat, a Apoloniusz Tajner 57.

„Poznaliśmy się w pociągu. Na linii Kraków-Warszawa. [...] Aczkolwiek zawsze się śmieję, że to nie była jakaś strzała Amora. Potem jeszcze to trochę trwało” – mówiła Izabela Podolec w studiu „Dzień Dobry TVN”.

Początkowo Izabela nie wiedziała, kim jest Apoloniusz Tajner. Pomyliła go z jednym z aktorów „Na Wspólnej”.

„Nie, absolutnie nie wiedziałam. Wsiadł do mojego przedziału, ale ja go nie poznałam, więc mój okrzyk był »To pan?!«. A Apoloniusz tak spojrzał na mnie, nie wiedział, co powiedzieć, a ja powiedziałam: »Tak, to ten aktor z Na Wspólnej«. Autentycznie tak było” – mówiła Izabela Podolec.

Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec po raz pierwszy pokazali się publicznie podczas Turnieju Czterech Skoczni w Innsbrucku na przełomie 2013 i 2014 roku. W styczniu 2016 roku pojawili się razem na Balu Mistrzów Sportu. Para niebawem zostanie rodzicami. Apoloniusz Tajner jest już ojcem dorosłych dzieci oraz dziadkiem. Z kolei Izabela Podolec zostanie mamą po raz pierwszy.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW