Zamknij

Ariana Grande rusza z własnym biznesem. Artystka zakłada markę kosmetyczną

Sylwia Wamej
11.04.2019 15:39
Ariana Grande
fot. Instagram.com/ Ariana Grande

Ariana Grande śladem innych gwiazd postanowiła rozkręcić własny biznes. 25-letnia piosenkarka chce założyć własną markę kosmetyczną. Brand swoją nazwą nawiązywać będzie do jednej z piosenek Ariany.

Ariana Grande zakłada kosmetyczną markę

Ariana Grande to gwiazda, która lubi zaskakiwać swoich fanów. Oprócz tworzenia muzyki, artystka chce poświęcić się autorskiej marce kosmetycznej. Brand postanowiła nazwać Thank u, next, dokładnie tak samo, jak jej wielki przebój. 25-letnia gwiazda rozkręca się w nowym biznesie i już stworzyła dwa unikatowe zapachy, sygnowane jej nazwiskiem – Cloud oraz Sweet Like a Candy. To jeszcze nie wszystko, bo wśród kosmetyków z linii gwiazdy znajdą się też m.in. woda kolońska oraz woda toaletowa.

Piękne zapachy to niejedyne kosmetyki, którymi uraczy fanów wokalistka. W ofercie pojawi się również seria balsamów do ciała, peelingi, żele pod prysznic i mgiełki zapachowe. Artystka przebywa obecnie w trasie koncertowej i  promuje album „Thank U, Next”. Ariana złożyła wniosek w urzędzie patentowym o zastrzeżenie nazwy płyty. Ma to oczywiście związek z jej marką kosmetyczną.

Na razie nie wiadomo, kiedy produkty sygnowane nazwiskiem gwiazdy pojawią się na beauty rynku. Znana jest jednak data występu Ariany Grande w Polsce. 25-letnia piosenkarka pojawi się 9 września w Tauron Arenie Kraków.

 

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

RadioZEt.pl/ SW