Zamknij

Babcia zrobiła dziadkowi kawał. Zabawny filmik obejrzały miliony

Redakcja
07.04.2017 11:42
Babcia zrobiła dziadkowi kawał
fot. screen

Od kilku dni sieć podbija krótki filmik, na którym starsza pani zdecydowała się zrobić swojemu mężowi kawał. Położyła na blacie monetę i postawiła na niej butelkę. Potem wypowiedziała magiczne słowa i po chwili obydwoje śmieją się do rozpuku - tak jak i ci, którzy zobaczyli filmik. Sprawdźcie sami.

"Pokażę cie sztuczkę" - zaczyna starsza pani. Bohaterka filmiku kładzie monetę na stole i stawia na niej butelkę z wodą. Aby sztuczka zadziałała, trzeba teraz nakryć butelkę i wypowiedzieć nad nią zaklęcie - zdradza bohaterka swojej ofierze. Starszy pan, jej mąż, powtarza za nią tajemnicze wersy i... po chwili, zdaje się, że pens powinien znaleźć się w butelce - bo na tym właśnie polega cała sztuczka. "Zobacz sam" - mówi babcia do dziadka, a ten przykłada oko do otworu butelki.

1

Co się stało później, zobaczcie sami.

Nie wiemy, jak Was, ale nas ten filmik rozbawił. Podobnie jak blisko 40 milionów osób, które zobaczyły go na Facebooku i w innych mediach społecznościowych. Trzeba przyznać, że śmiech starszej pani jest zabójczy. A dziadkowi gratulujemy dystansu i poczucia humoru.

RadioZET.pl/SA