Zamknij

Barbara Kurdej-Szatan chwali się sylwetką na zdjęciu w bikini

Redakcja
17.07.2017 16:19
Barbara Kurdej-Szatan bez stanika
fot. Instagram

Do grona gwiazd, które pokazały swoje fotki w bikini, dołączyła lubiana przez wszystkich sympatyczna Barbara Kurdej-Szatan chwali. Na Instagramie pokazała zdjęcie, na którym prezentuje swoją świetną sylwetkę. Fani są zachwyceni.

Kilka dni temu w sieci Barbara Kurdej-Szatan opublikowała kilka fotek ze swojego krótkiego letniego wypoczynku. "Blondynka Playa" postanowiła skorzystać z kilku słonecznych dni i udała się nad wodę, by się zrelaksować, popływać i poopalać. Zdjęciami z tego wypadku podzieliła się na Instagramie: zaprezentowała się w samym bikini. "Każda chwila wykorzystana :D i tak lubię" - napisała pod jednym ze zdjęć.

Jak zwykle zaroiło się od komentarzy zachwyconych fanów. Niektórzy zauważyli, że Basia z poważną miną jest całkiem inna, bo jej uśmiech jest naprawdę wyjątkowy: "Teraz widzę, że Twój uśmiech powinien być opatentowany i chroniony przez prawo".

Poza fotkami w bikini Kurdej-Szatan pokazała też zdjęcie, na którym pozuje bez stanika. Co ciekawe, kiedy media skomentowały to ujęcie, dodała potem inne, gdzie żartobliwie pyta, czy skoro już założyła stanik, to może iść na miasto. Zdecydowanie Basi nie brakuje do siebie dystansu. Ale pewnie dlatego jest dziś jedną z bardziej lubianych aktorek.

RadioZET.pl/SA