Zamknij

Barbara Kurdej-Szatan kusi w bikini. Aktorka odpoczywa na rajskich wakacjach

Sylwia Wamej
26.07.2019 16:05
Barbara Kurdej-Szatan
fot. Viphoto/East News

Barbara Kurdej-Szatan wybrała się na wakacje z rodziną. Na Instagramie aktorki można zobaczyć kilka zdjęć ze słonecznej Grecji. Na najnowszej fotografii aktorka zaprezentowała się w skąpym bikini. Fani życzą gwieździe udanych wakacji i nie mogą oderwać wzroku od zmysłowego zdjęcia.

Barbara Kurdej-Szatan pokazała się w bikini na Instagramie

Barbara Kurdej-Szatan wybrała się razem z mężem Rafałem Szatanem i córeczką na greckie wakacje. Aktorka ładuje akumulatory, bo już jesienią czekają ją wielkie emocje w "Tańcu z gwiazdami".  Aktorka publikuje beztroskie zdjęcia na Instagramie, odpoczywając i pluskając się w basenie. Najnowsze zdjęcie, na którym gwiazda pokazała się w bikini przyciągnęło wzrok fanów. "Piękna, "wow", "ale figura", "bosko" - to tylko niektóre komentarze spośród licznych, które pojawiły się obok zdjęcia.

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan w "Tańcu z gwiazdami"

Barbara Kurdej-Szatan ma teraz dobry czas w swoim życiu. 34-letnia aktorka i jej mąż Rafał Szatan jesienią pojawią się w "Tańcu z gwiazdami". Gwiazda rozstała się z TVP, jednak wciąż będziemy mogli oglądać ją w "M jak miłość", gdzie gra Joasię Chodakowską. Widzowie zastanawiali się, czy scenarzyści zostawią aktorkę w serialu po tym, gdy została zwolniona z TVP i przeszła do Polsatu.

„Póki co cały czas jestem. Zobaczymy, jak to się wszystko potoczy, ale mój wątek się cały czas rozwija. Powrócił Paweł Deląg na plan, tak wiec będzie się dużo działo, bo jest Paweł Deląg, Sławek Uniatowski i moja postać Asi pomiędzy tymi dwoma mężczyznami. Także będzie ciekawie. Zobaczymy, co się wydarzy dalej” – podkreśliła Barbara Kurdej-Szatan w jednym z wywiadów.

Zagłosuj

Będziesz oglądać "Taniec z gwiazdami"?

Liczba głosów:

RadioZet.pl/ SW