Zamknij

Barbara Kurdej-Szatan na jednej scenie z mężem. Gwiazda opublikowała archiwalne nagranie

Sylwia Bagińska
19.12.2019 12:28
Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan
fot. Insstagram.com/kurdejszatan

Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż Rafał Szatan rok temu zaśpiewali wspólnie piosenkę świąteczną. Gwiazda pochwaliła się nagraniem z tego występu.

Barbara Kurdej-Szatan śpiewa razem z mężem

Barbara Kurdej-Szatan to jedna z najpopularniejszych artystek. Aktorka jest także uzdolniona muzycznie. Jej mąż – Rafał Szatan także śpiewa i gra.

Uzdolnione artystycznie małżeństwo rok temu wystąpiło na jednej scenie muzycznej. W trakcie koncertu świątecznego Basia i Rafał zaprezentowali widzom Telewizji Publicznej piosenkę pt. „Najlepsze dziś wypełni się”.

Zobacz także: Barbara Kurdej-Szatan zdradziła kulisy zwolnienia z TVP. Nie szczędzi ostrych słów

Nagranie z archiwalnego występu gwiazda opublikowała na swoim instagramowym koncie. Przy okazji złożyła swoim fanom świąteczne życzenia.

Wesołych Świąt od Szatanów. To był bardzo przyjemny świąteczny koncert wyreżyserowany przez Dorotę Szpetkowską i Bolka Pawicę. Aranżacje i wykonanie Orkiestra Kukla Band. Tomasz Kammel - ściskamy najmocniej, uwielbiamy i tęsknim - napisała Barbara Kurdej-Szatan.

Pod postem Basi Kurdej-Szatan szybko pojawiło się mnóstwo komentarzy. „Pięknie śpiewasz Basiu”, „Jesteście cudowni”, „Najlepsze życzenia dla was” – pisali internauci.

Zagłosuj

Obserwujesz na Instagramie Barbarę Kurdej-Szatan?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/SB