Zamknij

Barbara Kurdej-Szatan odgryza się fanowi za komentarz o „klocowatych nogach”. Pokazała, że ma do siebie dystans?

Sylwia Wamej
31.10.2019 11:26
Barbara Kurdej-Szatan
fot. Instagram.com/ Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan zapamiętała komentarz fana, który napisał w jej mediach społecznościowych, że ma klocowate nogi. Teraz aktorka postanowiła po raz kolejny odpowiedzieć na złośliwy komentarz. W jaki sposób?

Barbara Kurdej-Szatan odpowiedziała fanowi na komentarz o „klocowatych nogach”

Barbara Kurdej-Szatan to gwiazda, która ma do siebie dystans. Mimo że stara się nie przejmować hejterskimi komentarzami, jeden z nich utkwił w jej głowie wyjątkowo mocno. Chodzi o wypowiedź fana sprzed kilku miesięcy, który stwierdził, że gwiazda „Tańca z gwiazdami” ma klocowate nogi. Jak donosi Pomponik.pl, gwiazda po raz kolejny odniosła się do złośliwego komentarza internauty. Mam klocowate nogi, więc reklamuję szampony, a nie rajstopy – powiedziała w rozmowie z Pomponik.pl. 

Barbara Kurdej-Szatan kampanią szamponów walczy z hejtem

Barbara Kurdej-Szatan jest ambasadorką szamponów Head & Shoulders. Jak pisała niedawno na swoim Instagramie, kampanią szamponów chce walczyć z hejterskimi komentarzami.

Naszą kampanią zamierzamy powalczyć ze stereotypami i hejtem ! Otóż - wbrew uszczypliwym komentarzom - nie jestem tylko aktorką jednej reklamy ( którą notabene uwielbiam i rolę swą tam ubóstwiam również ) i sprzeciwiam się wszelkim nieprawdziwym i bolesnym komentarzom i od zawsze próbuję pokazać Wam, abyście również nauczyli się tym nie przejmować – pisała niedawno Basia na swoim profilu.

Zagłosuj

Komentujesz posty gwiazd w internecie?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW