Zamknij

Barbara Kurdej-Szatan w nowej fryzurze. Niesamowita metamorfoza aktorki

Sylwia Wamej
30.05.2019 10:37
Barbara Kurdej Szatan
fot. Artur Zawadzki/ Reporter/ East News

Barbara Kurdej-Szatan zmieniła fryzurę. Aktorka skróciła włosy i odświeżyła kolor. Trzeba przyznać, że nowa fryzura odjęła jej kilka lat, co zauważyli również fani gwiazdy „M jak Miłość”.

Barbara Kurdej-Szatan pokazała zdjęcie nowej fryzury na Instagramie

Barbara Kurdej-Szatan zmieniła fryzurę. Aktorka zdecydowała się mocno skrócić długie blond włosy. Zdjęciem nowej fryzury pochwaliła się na Instagramie. „Czas na zmiany. Co myślicie” – zapytała swoich fanów. Wielbiciele Barbary Kurdej-Szatan pozytywnie zareagowali na zmianę. Nowe uczesanie przypadło też do gustu koleżankom z branży. Metamorfozę Barbary Kurdej-Szatan skomentowała m.in. Sonia Bohosiewicz, Klaudia Halejcio i Małgorzata Socha. Nowa fryzura odmłodziła gwiazdę „M jak Miłość”. „Bardzo młodo i świeżo. Promieniejesz, idealna zmiana” – pisali internauci.

Barbara Kurdej-Szatan zagra w serialu Canal + „Komedia na krótko”

Barbara Kurdej-Szatan to jedna z najsympatyczniejszych gwiazd polskiej telewizji. Aktorka zdobyła serca widzów, występując w reklamach jednej z sieci komórkowej, a następnie w serialu „M jak Miłość”. Rola Joasi Chodakowskiej przyniosła jej ogromną popularność. Przed aktorką nowe wyzwanie. Barbarę Kurdej-Szatan zobaczymy niebawem w serialu „Komedia na krótko” na antenie Canal +.

Zagłosuj

Często zmieniasz fryzurę?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW