Zamknij

Barbara Kurdej-Szatan wspomina pracę na planie z Anią Przybylską. Padły poruszające słowa

Sylwia Wamej
07.10.2019 15:37
Barbara Kurdej-Szatan
fot. Artur Zawadzki/Reporter/East News

Barbara Kurdej-Szatan postanowiła w jednym z wywiadów wspomnieć współpracę z Anną Przybylską, która pięć lat temu zmarła na raka trzustki. Barbara Kurdej-Szatan w poruszający sposób opowiedziała o tym, jak poznała Anię.

Barbara Kurdej-Szatan wspomina pracę z Anną Przybylską

Barbara Kurdej-Szatan udzieliła wywiadu serwisowi Jastrzabpost.pl, w którym opowiedziała o współpracy z Anną Przybylską. Mija właśnie pięć lat od śmierci gwiazdy. Na Instagramie aktorki fani wciąż zostawiają emocjonalne komentarze. Równie emocjonalny jest komentarz Barbary Kurdej-Szatan.

Ja ją poznałam na planie naszej reklamy. Kiedy Ania z nami kręciła. To była jedna z jej ostatnich reklam, jeden z ostatnich jej planów zdjęciowych. To było bardzo poruszające przeżycie, bo ona już wtedy była bardzo chora, ale była bardzo silna. Było widać, że ogromnie walczy i to było bardzo poruszające – powiedziała portalowi aktorka.

Anna Przybylska zmarła na raka trzustki

Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 roku po ciężkiej walce z rakiem trzustki. Zmarła w wieku zaledwie 36 lat, zostawiając ukochanego partnera – Jarosława Bieniuka i trójkę dzieci. Byłą jedną z najbardziej lubianych polskich aktorek. Każdy kolega, koleżanka z branży czy reżyser, z którym współpracowała, wypowiadał się o niej bardzo ciepło.

Ciągle odczuwam wielki żal, bo to była wspaniała osoba, pod każdym względem. Utalentowana i piękna – mówił o Annie Przybylskiej w Onet.pl reżyser Jacek Bromski.

Choć nie mogła narzekać na brak propozycji zawodowych, dla Anny Przybylskiej najważniejsza była rodzina.

Dzieci trzeba sobie robić jak najszybciej, bo potem to już kalkulujesz: czy się opłaca, co z karierą... – mówiła rok przed śmiercią aktorka w rozmowie z „Cosmopolitan”.

RadioZEt.pl/SW