Zamknij

Barbara Kurdej-Szatan wyleci z TVP za protesty i "zdradę"?

Redakcja
27.07.2017 11:13
Basia Kurdej-Szatan
fot. Instagram

W poprzedniej edycji "The Voice of Poland" Barbara Kurdej-Szatan była jedną z prowadzących. Choć wypadła świetnie, to jednak jej udział w kolejnej edycji wisi na włosku. Jej pozycja w TVP osłabła, a powodem tego może być fakt, że wzięła udział w niedawnych demonstracjach, i to, że podjęła pracę u konkurencji.

Barbara Kurdej-Szatan w bardzo krótkim czasie stała się ulubienicą polskich widzów. Z reklamy operatora sieci komórkowej trafiła do telewizji, zaczęła pojawiać się w serialach czy prowadzić przeróżne imprezy. Przez dwa sezony - obok Tomasza Kammela i Macieja Musiała - była prowadzącą show "The Voice of Poland". Teraz jednak okazuje się, że telewizja nie podjęła jeszcze decyzji o tym, czy w kolejnej serii programu Kurdej-Szatan znów się pojawi. Jak poinformował Fakt, trwają rozmowy o obsadzie nowej edycji "The Voice" i bardzo prawdopodobne jest, że "blondynka Playa" nie zostanie do niej zaangażowana.

"Osoba związana z programem", na którą powołuje się magazyn, informuje, że nieoficjalnie chodzi o udział Kurdej-Szatan w niedawnych demonstracjach przeciw władzy, a ponadto o "zdradę", czyli fakt, że gwiazda przyjęła ofertę konkurencyjnej stacji - Polsatu (wystąpi w serialu "Recepta na miłość"). Wszystko to sprawiło, że pozycja celebrytki w TVP uległa pogorszeniu.

Nie wiadomo, ile jest w tym prawdy, ale z pewnością o tym, czy Barbara Kurdej-Szatan pozostanie w "The Voice", przekonamy się niebawem.

RadioZET.pl/Fakt/SA