Zamknij

Barbara Kurdej-Szatan wystąpi w „Tańcu z gwiazdami”? Niewykluczone, że będzie nową gwiazdą Polsatu

Sylwia Wamej
26.06.2019 10:01
Barbara Kurdej-Szatan
fot. Tricolors/ East News

Barbara Kurdej-Szatan nie jest już gwiazdą TVP. Jednak gwiazda wcale na tym nie straciła. Wręcz przeciwnie. O aktorkę zabiega Telewizja Polsat, która być może uczyni Barbarę Kurdej-Szatan twarzą stacji.

Barbara Kurdej-Szatan nową gwiazdą Polsatu

Barbara Kurdej-Szatan straciła część kontraktów w TVP. Gwiazda nie poprowadzi kolejnej edycji „The Voice of Poland” oraz „The Voice Kids”. Nie poprowadzi też „Dance, Dance, Dance”. O rozstaniu Barbary Kurdej-Szatan mówi się w kontekście jej zaangażowania politycznego, które nie spodobało się niektórym z TVP. Plotkuje się też, że gwiazdy było po prostu za dużo w Telewizji Publicznej. Z kolei „Super Express” pisał o tym, że Barbara Kurdej-Szatan miała zbyt wygórowane oczekiwania finansowe i zbyt często pojawiała się w programach konkurencji, w tym przypadku — Polsatu. Jak czytamy we „Fleszu”, aktorka planuje związać się z Polsatem  na dłużej.

Barbara Kurdej-Szatan wystąpi w „Tańcu z gwiazdami”?

„Basia gra w naszym serialu »W rytmie serca« i świetnie sprawdza się w roli Marysi. A już 30 czerwca będzie gwiazdą naszego festiwalu w Opolu. Wspólnie z Maciejem Rockiem i Maciejem Dowborem poprowadzi koncert »Przebojowe Opole. Jedziemy na wakacje«” – mówi w rozmowie z pismem pracownik stacji. 34-letnia aktorka podobno negocjuje też swój występ w kolejnej edycji „Tańca z gwiazdami”. Niewykluczone więc, że będzie największą gwiazdą jesiennej edycji.

Zagłosuj

Oglądasz telewizję?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/ SW