Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Barbara Kurdej-Szatan zachęca do kibicowania w „Tańcu z gwiazdami” seksownymi zdjęciami

13.09.2019 09:37

Barbara Kurdej-Szatan już dziś pojawi się w pierwszym odcinku „Tańca z gwiazdami”. Gwiazda na swoim Instagramie opublikowała zmysłowe zdjęcia w seksownym kostiumie, zachęcające do oglądania programu i kibicowania jej.

Barbara Kurdej-Szatan fot. Artur Zawadzki/ Reporter/ East News

Barbara Kurdej-Szatan to gwiazda, u której dużo się dzieje. Od piątku, 13 września gwiazdę widzowie będą mogli oglądać w „Tańcu z gwiazdami”. 34-letnia aktorka jest bardzo przejęta swoim występem. Na jej Instagramie pojawiły się prowokujące zdjęcia, mające zachęcić do oglądania „Tańca z gwiazdami” i kibicowania jej. Basia na fotografiach pozuje w zmysłowym, bardzo skąpym stroju, który eksponuje jej figurę. To kostium, w którym aktorka występuje w spektaklu „Chicago”.

Uwielbiam być w biegu! Od razu mam więcej energii i mocy! Dziś Chicago w Krakowie, a jutro pierwszy odcinek na żywo Tańca z Gwiazdami w Warszawie. Dam radę? Trzymajta kciuki – napisała aktorka obok zdjęcia.

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan w „Tańcu z gwiazdami”

Fani w komentarzach bardzo dopingują aktorkę, ale również komplementują jej urodę. Pod ostatnim postem nie brakuje wyrażeń takich jak sexy czy piękna. Barbara Kurdej-Szatan od początku była brana za faworytkę w programie. Nie jest jej obcy taniec czy obycie sceniczne. Występuje w musicalach i w tej dziedzinie odnajduje się bardzo dobrze. Poza tym jest bardzo lubiana przez widzów, którzy cenią ją za dystans do siebie. Dodajmy, że w „Tańcu z gwiazdami” pojawi się również mąż Barbary Kurdej-Szatan – Rafał Szatan.

Zagłosuj

Będziesz oglądać "Taniec z gwiazdami"?

RadioZEt.pl/SW

Oceń