Zamknij

Barbara Kurdej-Szatan zdradziła kulisy zwolnienia z TVP. Nie szczędzi ostrych słów

Sylwia Wamej
01.07.2019 12:04
Barbara Kurdej-Szatan
fot. Damian Klamka/ East News

Barbara Kurdej-Szatan zdradziła na swoim Instagramie kulisy odejścia z TVP. Podziękowała fanom oraz produkcji programów, których była gospodynią. Aktorka ma żal do TVP za to, w jaki sposób poinformowano ją o zwolnieniu.

Barbara Kurdej-Szatan o kulisach zwolnienia z TVP

Barbara Kurdej-Szatan po odejściu z TVP związała się z Polsatem. Aktorka i prezenterka na swoim Instagramie napisała długi wpis, w którym podziękowała fanom i produkcji programów, z którymi była związana. Słowa podziękowania skierowała też do kolegów po fachu, m.in. Tomasza Kammela i Macieja Musiała.

„To były piękne lata ! Prowadzenie tych wszystkich bombowych programów — Kocham Cię Polsko, The Voice of Poland, The Voice Kids, Dance Dance Dance — było dla mnie ogromną radością, spełnieniem, niezwykłym doświadczeniem. Angażowałam się maksymalnie, dawałam z siebie ile tylko mogłam ! Przeżywałam razem z uczestnikami, starałam się dodawać otuchy, cieszyłam się z nimi i martwiłam się o nich. I podchodziłam do wszystkiego bardzo poważnie i profesjonalnie zarazem” – zaczyna swój wpis Barbara Kurdej-Szatan.

Barbara-Kurdej Szatan ma żal do TVP o sposób zwolnienia

Gwiazda w dalszej części wpisu podkreśliła, że nie dziękuje za sposób pożegnania się z nią.

Natomiast nie dziękuję za sposób pożegnania się ze mną. Chyba po paru latach prowadzenia tylu programów i bycia »jedną z twarzy TVP« – jak mnie określono – można było zrobić to w bardziej elegancki sposób niż jeden informacyjny telefon wykonany przez kolegę z produkcji. No trudno. Tak czy siak — było wspaniale” – podsumowała gwiazda.

Barbara Kurdej-Szatan od niedawna związana jest z Polsatem. Ostatnio zadebiutowała jako prowadząca koncert w Opolu. Plotkuje się też o jej udziale w „Tańcu z gwiazdami”.

RadioZEt.pl/ SW 

Zagłosuj

Lubisz oglądać telewizję?

Liczba głosów: