Zamknij

Bardzo wzruszające zdjęcie z walentynkowej kolacji innej niż wszystkie

Redakcja
16.02.2018 09:55
walentynki 2018: wzruszające zdjęcie wdowca
fot. Facebook

Niezależnie od tego, że walentynki są dla niektórych świętem kiczu i komercji, trzeba pamiętać, że dla wielu osób to bardzo ważny dzień w roku. Dla niektórych walentynkowa kolacja to prawdziwa celebracja miłości. Zdjęcie mężczyzny, który właśnie tak chciał spędzić 14 lutego ze swoją żoną, obiegło internet.

Poruszające zdjęcie ukazuje starszego mężczyznę, który siedzi samotnie w restauracji. Na jego stoliku są jednak dwa nakrycia i dwa kieliszki wina, a nawet prezent dla ukochanej. Fotkę wykonała kobieta siedząca nieopodal mężczyzny i opublikowała ją w sieci jako przesłanie dla wszystkich, by doceniali obecność swoich bliskich, zanim odejdą.

Chasidy Gwaltney, jedząc walentynkową kolację w jednej z restauracji w miejscowości Corpus Christi w Teksasie, zauważyła obok starszego człowieka, który spożywał posiłek. Kiedy mężczyzna zaczął płakać, zdała sobie sprawę, że na miejscu naprzeciw niego znajduje się urna z prochami jego żony. Bohater zdjęcia, starszy wdowiec, zakrywa twarz, opłakując stratę żony. Do restauracji zabrał prochy ukochanej, by w ten sposób uczcić ich miłość.

„Kochajcie swoich najbliższych, póki macie szansę. Nigdy nie wiesz, co przyniesie lub zabierze ci jutro” — napisała przy zdjęciu jego autorka.

1

RadioZET.pl/thesun.co.uk/SA