Zamknij

Baron skomentował rozstanie z Julią Wieniawą. Nie szczędził ciepłych słów

Sylwia Wamej
05.09.2019 12:29
Aleksander Baron
fot. Włodarski/Reporter/East News

Baron i Julia Wieniawa nie są już razem. Byli zakochani rozstali się jednak w dobrych relacjach. Ostatnio Baron skomentował ich związek. Co powiedział o byłej dziewczynie?

Aleksander Baron skomentował rozstanie z Julią Wieniawą

Julia Wieniawa i Baron byli ze sobą pół roku. Choć świetnie razem wyglądali i dobrze czuli się ze sobą, ich związek nie przetrwał. Podobno powodem ich rozstania miały być inne priorytety Julii i Aleksandra Barona. Julia Wieniawa ostatnio w bardzo ciepłych słowach mówiła o byłym chłopaku. Teraz to samo zrobił Baron. Muzyk bardzo pozytywnie wypowiadał się o byłej ukochanej.

Absolutnie też z Julią przeżyłem magiczny czas i też jej życzę jak najlepiej. Pozdrawiam Cię serdecznie. Is all good. Tak, jak Julka powiedziała. W przyjaźni powstają związki i powinny się w przyjaźni kończyć – powiedział gwiazdor „The Voice of Poland” w rozmowie z serwisem Jastrząb Post.

Aleksander Baron i Julia Wieniawa byli ze sobą pół roku

Aleksander Baron i Julia Wieniawa wciąż mają ze sobą bardzo dobre relacje. Ostatnio muzyk Afromental skomentował zdjęcie byłej dziewczyny, które pochodzi z serialu „Zawsze warto”. Julia Wieniawa gra w nim Adę.

Cześć. Jestem Ada. Już dziś o 21:05 w Polsacie będziecie mogli poznać mnie bliżej – napisała Julia Wieniawa pod zdjęciem.

Cześć Ada! Będzie dobrze, poradzisz sobie na koniec sezonu, cierpliwości – napisał Baron. Wieniawa odpowiedziała mu: Alek! Wiadomo, że oglądaliśmy już razem cały sezon, ale nie spojleruj ludziom. Julia Wieniawa i 15 lat starszy Aleksander Baron byli ze sobą pół roku. Poznali się przez wspólnych znajomych. Okazało się, że szybko między nimi zaiskrzyło. Jak powiedziała Julia w jednym z wywiadów, Baron imponuje jej dojrzałością. Młoda aktorka nie ukrywała, że przy ukochanym czuła się bardzo bezpiecznie.

Zagłosuj

Jesteś w stałym związku?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW