Zamknij

Bartek Jędrzejak wspiera Agnieszkę Woźniak-Starak: „Jestem z Tobą”

Sylwia Wamej
02.09.2019 10:52
Bartek Jędrzejak
fot. Viphoto/East News

Bartek Jędrzejak postanowił wesprzeć Agnieszkę Woźniak-Starak w trudnych dla niej chwilach, po stracie ukochanego Piotra Woźniaka-Staraka. Współprowadzący „Big Brothera” opublikował na Instagramie poruszający wpis, w którym zaznaczył m.in. że bardzo chciałby jeszcze współpracować z Agnieszką.

Bartek Jędrzejak wspiera Agnieszkę Woźniak-Starak w trudnych chwilach

Bartek Jędrzejak wyraził swoje wsparcie dla Agnieszki Woźniak-Starak. Dziennikarz i kolega z programu „Big Brother” jest poruszony śmiercią Piotra Woźniaka-Staraka. Bartek Jędrzejak opublikował niedawno poruszający wpis na swoim Instagramie. Ma też nadzieję, że będzie mu dane współpracować jeszcze z Agnieszką.

Aga, wtedy ty, jak siostra, dałaś energię i ramię. Dzisiaj, jak brat, chcę żebyś wiedziała, że przekazuję energię i siłę. Rodzina, bliscy, spokój i czas… Bardzo mi smutno i mocno wierzę, że z garderoby obok usłyszę jeszcze kiedyś Twój śmiech. Jestem z Tobą. Bartek – napisał dziennikarz, publikując wspólne zdjęcie z planu „Big Brothera” z Agnieszką Woźniak-Starak.

Agnieszka Woźniak-Starak nie poprowadzi „Big Brothera”. Kto ją zastąpi?

Przypomnijmy, że Agnieszka Woźniak-Starak nie poprowadzi kolejnej edycji „Big Brothera”. Niedawno Edward Miszczak ogłosił, że nową prowadzącą „Big Brothera” zostanie dziennikarka muzyczna – Gabi Drzewiecka.

Znaleźliśmy się w bardzo trudnej sytuacji. Agnieszka postanowiła, że nie poprowadzi żadnego programu tej jesieni. To ona dowiedziała się pierwsza, że nowy sezon „Big Brothera” poprowadzi Gabi Drzewiecka – mówił w „Dzień Dobry TVN” dyrektor programowy TVN.

RadioZEt.pl/SW