Zamknij

Barwy szczęścia, odcinek 2163: tragedia w rodzinie Cieślaków. Wszystkiemu winien Kajtek

Sylwia Bagińska
10.12.2019 12:19
Barwy szczęścia
fot. Instagram.com/barwyszczescia.official

W 2163. odcinku „Barw szczęścia” widzowie przeżyją chwile zgrozy. Babcia Kajtka dostanie wylewu. To jednak nie koniec dramatycznych wydarzeń. Sabina (Barbara Kurzaj) przestanie kontrolować spożywanie alkoholu.

Barwy szczęścia odcinek 2163: tragedia w rodzinie Cieślaków

Rodzinny koszmar odegra się w 2163. odcinku „Barw szczęścia”. Wszystko przez udział Kajtka (Jakub Dmochowski) w reality show „Ex – Ex”.

Jak podaje portal Świat Seriale, matka Kajetana przez skandaliczny wizerunek syna w telewizji będzie częściej sięgać po alkohol.

Na skraju wytrzymałości jest także matka Sabiny. Babcia Kajtka w 2163. odcinku „Barw szczęścia” dostanie wylewu. Staruszka nie zniosła skandalicznego wizerunku wnuczka w „Ex – Ex”.

To będzie ogromny cios dla Sabiny, która od początku nie zgadzała się na udział syna i jego dziewczyny Oliwki (Wiktoria Gąsiewska) w reality show.

Zobacz także: Gwiazda "M jak Miłość" w odważnej scenie seksu. To córka Marka Mostowiaka [FOTO]

W 2163. odcinku „Barw szczęścia” Sabina będzie zestresowana tragiczną sytuacją rodzinną. Nowak-Tomala dostanie telefon ze szpitala, że jej matka jest w tragicznym stanie i trwa walka o jej życie. Aby się uspokoić, sięgnie po alkohol. Później postanawia wsiąść za kierownicę i jechać do schorowanej matki.

Chwilę przed ruszeniem Sabinę powstrzyma jej były mąż. Władek (Przemysław Stippa) proponuje jej, że zawiezie ją nad morze.

W 2163. odcinku „Barw szczęścia” Sabina wyzna byłemu mężowi, że jeśli jej mama umrze, to Kajetan poniesie winę za śmierć swojej babci.

Zagłosuj

Czy "Barwy szczęścia" to jedyny serial, który oglądasz?

Liczba głosów:

RadioZET.pl