Zamknij

Beata Kozidrak pokazała zmysłowe zdjęcie. Fani: "Bogini"

Sylwia Wamej
28.11.2019 11:05
Beata koizdrak
fot. Artur Zawadzki/ Reporter/ East News

Beata Kozidrak uciekła od listopadowej szarości na rajskie wyspy. Gwiazda "Bajmu" opublikowała na swoim Instagramie zmysłowe zdjęcie z gorących wakacji. Fani są zachwyceni i komplementują artystkę w komentarzach.

Beata Kozidrak opublikowała zmysłowe zdjęcie z wakacji

Beata Kozidrak postanowiła odpocząć i wyjechała na rajskie wakacje. Gwiazda podróżuje po Azji i trzeba przyznać, że egzotyczna podróż bardzo jej służy. Gwiazda "Bajmu" raczy swoich fanów kolorowymi zdjęciami z egzotycznych zakątków. Ostatnio opublikowała zmysłowe zdjęcie z pomostu. Gwiazda zaprezentowała się w plażowej stylizacji, prezentując opalone ciało. Fotografii towarzyszy opis: "Lepiej być nie może".

Fani są zachwyceni zdjęciem i komplementują artystkę w komentarzach. "Przepiękna", "bogini", "piękne zdjęcie", "sexbomba", "królowa" - piszą fani. Fotografię emotikonami ognia skomentowała również córka Beaty Kozidrak - Agata Pietras.

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras rozwiedli się

Ostatnie lata były bardzo trudne dla Beaty Kozidrak, głównie ze względu na rozwód z Andrzejem Pietrasem. "Ostatnie dwa lata były dla mnie zdecydowanie ostre, wiele w moim życiu się zmieniło. Ale nie żałuję. Najciężej było w momencie mojej sprawy rozwodowej. Temat rzeczywiście był mocno obecny w mediach, a do tego w tym czasie wyszła moja płyta. Pojawiły się zarzuty, że to ma jakiś związek z tym rozstaniem, że w ten sposób promuję swoją muzykę, a to kompletna bzdura. Po prostu tak się ułożyło moje życie. Musieliśmy przez to z moim byłym mężem przejść. A ponieważ i ja, i on jesteśmy osobami publicznymi, na nasz temat publikowało się wiele koszmarnych wymysłów. Zwłaszcza o Andrzeju - powiedziała Beata Kozidrak w rozmowie z magazynem "Grazia".

Zagłosuj

Lubisz muzykę Bajmu?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW