Zamknij

Będzie kolejne zamieszanie z Opolem? Piasek nie wystąpi

Redakcja
02.08.2017 15:12
Piasek nie wystąpi w Opolu
fot. Facebook/Andrzej Pisaeczny

16 września odbyć się ma 54. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. Organizatorzy ogłosili, kto znajdzie się wśród artystów, którzy pojawią się na opolskiej scenie. Okazuje się, że nie wszystko chyba zostało ustalone, bo właśnie swój występ zdementował Andrzej Piaseczny.

Andrzej Piaseczny zdementował informacje o tym, że ma wystąpić na festiwalu w Opolu. Na Facebooku artysty pojawił się wpis, w którym wyjaśnia, że nie prowadzi z organizatorami wydarzenia żadnych rozmów.

"W związku z pojawiającymi się w mediach informacjami dotyczącymi udziału Andrzeja Piasecznego podczas tegorocznego Festiwalu Piosenki w Opolu oświadczam, że nie prowadzimy rozmów z Organizatorami Opolskiego Festiwalu, a w terminach wydarzenia mamy inne plany zawodowe - czytamy. Podane informacje medialne są nieprawdziwe" - napisał.

Wygląda na to, że i drugie podejście do Opola 2017 może wywołać spore zamieszanie. W tej chwili kompletowany jest artystyczny skład wydarzenia. Wiadomo, że pojawi się m.in. Doda, zespół Feel i Helena Vondrackova. Potwierdzony jest także udział Maryli Rodowicz, która zgodnie z wcześniejszymi planami obchodzić będzie 50-lecie swojej pracy artystycznej. Ale i jej zapowiadany występ także wywołuje pewne kontrowersje. Nie jest zadowolony z niego Jurek Owsiak, który zarzuca piosenkarce, że bierze ona udział w wydarzeniu, które nie ma nic wspólnego z tradycyjnym opolskim festiwalem.

Ciekawe, jak dalej toczyć się będą losy tegorocznego festiwalu w Opolu. Do wydarzenia zostało jeszcze kilka tygodni, więc zdaje się, że potyczki Rodowicz z Owsiakiem i brak zainteresowania imprezą ze strony Andrzej Piasecznego to dopiero początek zawirowań.

RadioZET.pl/SA