Zamknij

Belfer 2: kto wystąpi w kolejnym sezonie?

Redakcja
26.06.2017 15:15
Belfer 2: obsada - kto wystąpi
fot. ons.pl

Drugi sezon serialu "Belfer" z Maciejem Stuhrem w roli głównej już niebawem. Kiedy premiera i kto zagra? Znamy coraz więcej szczegółów nowej produkcji.

Od początku kwietnia 2017 trwają prace nad drugim sezonem serialu "Belfer". Poprzednia edycja spotkała się z ogromnym zainteresowaniem widzów, a serial zdobył statuetkę Orła dla "najlepszego filmowego serialu fabularnego". Nic dziwnego, że fani czekają na nowy sezon. Premiera zaplanowana jest na jesień, jednak dokładna data nie jest jeszcze znana.

Belfer 2: kto wystąpi?

Główna rola tytułowego belfra przypadła oczywiście Maciejowi Stuhrowi, ale na nowym instagramowym profilu serialu opublikowane zostały zdjęcia, które zdradzają część obsady. Na fotkach z tajemniczymi cytatami pojawiły się trzy młode aktorki: Michalina Łabacz, Eliza Rycembel i Zofia Wichłacz. Wszystkie znamy już z innych produkcji kinowych. Oto zdjęcia i przerażające nieco sentencje:

1(3)

Drugi sezon "Belfra" wyreżyserują Krzysztof Łukaszewicz i Maciej Bochniak. Scenariusz stworzyli: Monika Powalisz, Jakub Żulczyk, Bartosz Ignaciuk i Wojciech Bockenheim.

Czekacie na kolejny sezon?

RadioZET.pl/SA