Zamknij

Belfer: 2 sezon. Zdjęcia ruszają wkrótce. Kiedy premiera?

Redakcja
27.01.2017 15:43
Belfer: 2 sezon. Zdjęcia ruszają wkrótce. Kiedy premiera?
fot. Belfer 2 sezon kiedy

Serial "Belfer" ze świetną rolą Macieja Stuhra odniósł niekwestionowany sukces, stając się jednym z popularniejszych polskich seriali ostatnich lat. Już wiadomo, że będzie kontynuacja produkcji. Kiedy 2. sezon "Belfra"? Odtwórca głównej roli zdradza nieco informacji.

Maciej Stuhr, który wcielił się w rolę tytułowego belfra, już przygotowuje się do kontynuacji serialu. Na swoim Facebooku aktor zamieścił krótki filmik, w którym zdradził kilka szczegółów. Powiedział m.in., że trwają już poszukiwania młodych odtwórców ról, w czym aktor bierze udział. Odnalezione młode talenty zagrają uczniów bohatera granego przez Macieja Stuhra.

"Belfer jest w natarciu, scenariusze już gotowe, jest moc, będzie się działo. Zdjęcia zaczynają się za dwa miesiące" - powiedział aktor. Dodał też, że zanim rozpoczną się prace nad serialem, wybiera się na urlop do Szczyrku. miejmy nadzieję, że po naładowaniu baterii gra w serialu pójdzie mu jeszcze lepiej.

Kiedy 2. sezon "Blefra"?

Premiera nowej serii jest już wstępnie zaplanowana - emisja odbywać się ma w jesiennej ramówce Canal+. Do tej chwili pozostało jeszcze sporo czasu, jednak warto przypomnieć, że w tzw. "międzyczasie" na ekranach telewizorów oglądać będzie można zapowiadający się świetnie serial TVN "Belle Epoque".

"Belfer" okazał się największym sukcesem polskiego Canal+ od początków jego działalności na polskim rynku filmowym. Premierowe odcinki na antenie Canal+ oglądało średnio 267 tys. widzów, a powtórki produkcji - pokazywane z godzinnym godzinnym opóźnieniem - w Canal+ 1 śledziło dodatkowo 78 tys. osób. Finałowy odcinek obejrzało prawie pół miliona widzów" - informują Wirtualne Media.

Oglądaliście ten serial?

RadioZET.pl/SA