Zamknij

Ben Affleck pijany na imprezie. Gwiazdor skomentował wpadkę

Sylwia Wamej
28.10.2019 16:30
Ben Affleck
fot. Instagram.com/ Ben Affleck

Ben Affleck nie wyszedł z uzależnienia alkoholowego. Mimo, że kilka razy był na odwyku, jego stan wciąż nie jest dobry. Ostatnio na jednej z imprez halloweenowych aktor był kompletnie pijany. Gwiazdor postanowił wytłumaczyć się z wpadki.

Ben Affleck pijany na imprezie halloweenowej

Ben Affleck wciąż nie jest w najlepszej formie. Aktor od lat walczy z uzależnieniem od alkoholu. Kilkakrotnie trafiał na odwyk, a jego ostatni wybryk potwierdza, że jego stan zdrowia nie jest najlepszy. Aktor przyłapany został ostatnio na imprezie halloweenowej, gdzie był pod wyraźnym wpływem alkoholu. Zataczał się i miał problem z wejściem do samochodu. Jak się okazuje, gwiazdor widziany był też dzień później w okolicach domu byłej żony - Jennifer Garner. 47-letni aktor postanowił wytłumaczyć się z wpadki.

"Cóż, to się zdarza. To było potknięcie, ale nie pozwolę sobie na zupełne wykolejenie" - powiedział aktor w rozmowie z dziennikarzami. Źródło magazynu "ET" podkreśla, że Ben walczący od lat z uzależnieniem, nigdy nie obiecywał, że nie przydarzy mu się wpadka.

Ben Affleck walczy od lat z uzależnieniem od alkoholu

"Musimy pamiętać, że leczący się z nałogu Ben nigdy nie obiecywał, że nie zdarzy mu się wpadka. Trzeźwość jest trudna, a Ben przynajmniej szczery". Gwiazdor będąc w małżeństwie z Jennifer Garner był na dobrej drodze, aby pokonać nałóg.  Jednak kolejne kryzysy i to, że nie wiodło mu się w życiu zawodowym, doprowadziły do rozpadu ich związku i kolejnych odwyków aktora.

Zagłosuj

Śledzisz plotki z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW