Zamknij

Beyonce i Jay-Z wybrali imiona dla bliźniaków. Tak będą się nazywać

Redakcja
04.07.2017 10:35
Beyonce i Jay-Z imiona dzieci
fot. Instagram

Jak nazywać się będą bliźnięta Beyonce i Jaya-Z? Rodzice wybrali już imiona dla swoich urodzonych niedawno maluchów i od razu zastrzegli je jako znak towarowy - dokładnie tak, jak zrobili w przypadku Blue Ivy. Okazuje się, że nie takich imion wszyscy się spodziewali.

Kiedy 17 czerwca 2017 Beyonce urodziła bliźnięta, od razu spekulowano o tym, jak dzieci będą się nazywać. W niektórych mediach już jako pewnik podawano imię Bea dla dziewczynki i Shawn dla chłopca. Okazuje się jednak, że rodzice wybrali całkiem inne imiona, niż się spodziewano. Portal TMZ poinformował, że młodsza córka Beyonce i Jaya-Z nazywać się będzie Rumi, natomiast synek - Sir. Co ciekawe, podobnie jak z imieniem Blue Ivy, tak i w tym przypadku gwiazdorska para zdecydowała się na zastrzeżenia imion jako znaków towarowych. Wszystko po to, by w przyszłości dzieciaki bez problemu mogły wylansować swoje własne marki - odzieży, perfum, kosmetyków i czego tylko będą chciały.

To przede wszystkim posunięcie prawne, które gwarantuje, że nikt nie wykorzysta imion do promowania swoich towarów, co z kolei mogłoby potem rodzić różne problemy i roszczenia. A życie pokazuje, że Beyonce i Jay-Z kują żelazo póki gorące i już od najmłodszych lat starają się promować swoje dzieci. Pięcioletnia dziś Blue Ivy prawdopodobnie już niebawem będzie twarzą swojej marki, więc z pewnością i bliźniaki za kilka lat doczekają się "swoich" biznesów.

RadioZET.pl/SA