Zamknij

Beyonce nagrywana przez fana z ukrycia. Reakcja Jaya-Z podbija internet

Sylwia Bagińska
18.12.2019 16:23
Beyonce i Jay-Z
fot. Instagram.com/beyonce

Beyonce i Jay-Z bawili się wspólnie na imprezie urodzinowej P. Diddy’ego. Tańczącą piosenkarkę chciał nagrać jeden z gości przyjęcia. Nie pozwolił mu na to mąż gwiazdy. Reakcja Jaya-Z jest dziś hitem internetu.

Beyonce nagrywana przez fana z ukrycia. Reakcja jej męża zdumiewa

Beyonce to jedna z najpopularniejszych artystek na całym świecie. Na Instagramie obserwuje ją ponad 136 milinów osób, a jej piosenki od lat nucą ludzie na każdym kontynencie.

Nic więc dziwnego, że fani, którzy zobaczą piosenkarkę, od razu wyjmują telefony, żeby zrobić z nią zdjęcie lub nakręcić wideo.

Zobacz także: Beyonce w nowym teledysku do „Spirit” z „Króla Lwa”. W klipie występuje jej córka [WIDEO] 

Kilka dni temu Beyonce i Jay-Z wybrali się na wspólną imprezę urodzinową do P. Diddy’ego. Piosenkarka razem z Kelly Rowland i Saweetie zaczęły tańczyć.

Wśród gości znalazł się mężczyzna, który chciał uwiecznić ich zabawę na parkiecie. Kiedy wyciągnął telefon, aby nagrać gwiazdy, do akcji wkroczył Jay-Z.

Mąż Beyonce bez zastanowienia wyrwał obcemu mężczyźnie telefon z ręki i głośno zwrócił mu uwagę. Raper najprawdopodobniej na niego nakrzyczał.

Zobacz także: Ojciec Beyonce jest chory. Matthew Knowles wyznał, że ma raka piersi 

Na parkiecie znalazła się także osoba, która całą scenę nagrała swoim telefonem.

Pod nagraniem wrzuconym do sieci szybko pojawiło się mnóstwo reakcji i komentarzy. „Jesteście najlepszą parą. Tak trzymać”, „Jay-Z to prawdziwy mężczyzna”, „Szacunek, że stanął w obronie żony” – pisali internauci.

Zagłosuj

Słuchasz piosenek Beyonce?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/SB