Zamknij

Beyonce podpadła fanom. Retuszuje swoje zdjęcia, by wyglądać szczuplej?

Redakcja
26.07.2017 12:19
Beyonce wyszczupla się na fotkach?
fot. Instagram

Niedawno Beyonce pochwaliła się w sieci pierwszym zdjęciem swoich nowo narodzonych dzieci. Na fotce, która obiegła cały świat, piosenkarka prezentuje się kwitnąco. Teraz w sieci znalazło się inne zdjęcie, na którym widać gwiazdę. Fani są oburzeni, że jej forma po ciąży nie jest tak dobra, jak to piosenkarka pokazuje na swoich zdjęciach.

Fani Beyonce zarzucają piosenkarce, że wyszczupla się na prezentowanych przez siebie zdjęciach. Niektórzy są przekonani, że zdjęcia są retuszowane, a gwiazda zakłada kreacje, które jeszcze bardziej wysmuklają jej figurę. Wszystko przez zdjęcie z niedawnego koncertu Missy Elliot, na którym pojawiła się Beyonce. Internauci komentujący fotkę zauważają, że gwiazda jest dużo bardziej krągła, niż wynika to z jej instagramowych fotek, takich, jak np. ta:

A poszło o to zdjęcie:

Czy rzeczywiście Bey na tej fotce wygląda na grubszą? To trudno określić, bo przecież ma na sobie luźną tunikę, która skutecznie zasłania jej ciało. Ale i to nie podoba się fanom. Część z nich zauważa, że kobieta po ciąży ma prawo być grubsza i ukrywanie dodatkowych kilogramów czy też udawanie, że udało się już je zgubić, jest fałszywe. Po gwieździe, jaką jest Beyonce, oczekiwać się powinno prawdy - twierdzą. Osoba tak wpływowa, zdaniem fanów, nie powinna ukrywać dodatkowych kilogramów, tylko swoją sławę wykorzystać do promowania "normalności". Dlatego właśnie internauci zarzucają piosenkarce, że zbyt ulega presji bycia szczupłą, udaje, że już pozbyła się ciążowych krągłości i w ten sposób przekazuje swoim fankom, że i one powinny do tego dążyć. Tymczasem nie jest to takie proste.

Zagłosuj

Kobieta po ciąży powinna najlepiej:

Liczba głosów:

RadioZET.pl/SA