Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Beyonce zabrała na premierę "Króla Lwa" córeczkę Blue Ivy. Podobna do mamy?

10.07.2019 12:40

Beyonce pojawiła się na premierze "Króla Lwa". Artystka, która w nowej wersji kultowego obrazu wcieliła się w rolę Nali, zabrała ze sobą 7-letnią córeczkę Blue Ivy. Ale ona wyrosła!

Beyonce fot. Invision/ East News

Beyonce zabrała na premierę "Króla Lwa" córeczkę Blue Ivy

Beyonce była jedną z zaproszonych gwiazd, która pojawiła się na premierze nowej wersji "Króla Lwa". Artystka na premierę kultowej bajki zabrała ze sobą 7-letnią córeczkę, Blue Ivy Carter. Dziewczynka rośnie jak na drożdżach i widać, że tak jak słynna mama lubi modę i oryginalne kreacje. Beyonce na premierze "Króla Lwa" zadała szyku w czarno-srebrnej sukni od Alexandra McQuenna. 7-letnia Blue Ivy miała na sobie taką samą spódnicę jak mama. Do tego czarna marynarka ze świecidełkami na ramionach. Trzeba przyznać, że dziewczynka wyglądała jak rasowa gwiazda. 

EN_01384771_0052 fot. Invision/ East News

"Król Lew". Kiedy premiera polskiej wersji?

Beyonce w nowej odsłonie "Króla Lwa" wcieliła się w rolę Nali. Gwiazda zaśpiewała również piosenkę "Can You Feel The Love Tonight", którą przed laty śpiewał Elton John. Utwór otrzymał wtedy Oscara dla najlepszej piosenki filmowej. 37-letnia Beyonce zaprezentowała niedawno nową piosenkę "Spirit", która powstała specjalnie na potrzeby filmu "Król Lew".  Piosenka znajdzie się nie tylko na oficjalnym soundtracku oraz wyprodukowanej w całości przez wokalistkę płycie „The Lion King: The Gift”. 

Przypomnijmy, że w polskich kinach nową odsłonę "Króla Lwa" widzowie zobaczą 19 lipca. Oprócz Beyonce w obsadzie filmu znaleźli się m.in. Donald Glover, Alfre Woodart oraz Chiwetel Ejiofor. Nową odsłonę "Króla Lwa" wyreżyserował Jon Favreau.

Zagłosuj

Lubisz oglądać filmy?

RadioZET.pl/ SW

Oceń
Tagi