Zamknij

Beyonce zabrała na premierę "Króla Lwa" córeczkę Blue Ivy. Podobna do mamy?

Sylwia Wamej
10.07.2019 12:40
Beyonce
fot. Invision/ East News

Beyonce pojawiła się na premierze "Króla Lwa". Artystka, która w nowej wersji kultowego obrazu wcieliła się w rolę Nali, zabrała ze sobą 7-letnią córeczkę Blue Ivy. Ale ona wyrosła!

Beyonce zabrała na premierę "Króla Lwa" córeczkę Blue Ivy

Beyonce była jedną z zaproszonych gwiazd, która pojawiła się na premierze nowej wersji "Króla Lwa". Artystka na premierę kultowej bajki zabrała ze sobą 7-letnią córeczkę, Blue Ivy Carter. Dziewczynka rośnie jak na drożdżach i widać, że tak jak słynna mama lubi modę i oryginalne kreacje. Beyonce na premierze "Króla Lwa" zadała szyku w czarno-srebrnej sukni od Alexandra McQuenna. 7-letnia Blue Ivy miała na sobie taką samą spódnicę jak mama. Do tego czarna marynarka ze świecidełkami na ramionach. Trzeba przyznać, że dziewczynka wyglądała jak rasowa gwiazda. 

EN_01384771_0052
fot. Invision/ East News

"Król Lew". Kiedy premiera polskiej wersji?

Beyonce w nowej odsłonie "Króla Lwa" wcieliła się w rolę Nali. Gwiazda zaśpiewała również piosenkę "Can You Feel The Love Tonight", którą przed laty śpiewał Elton John. Utwór otrzymał wtedy Oscara dla najlepszej piosenki filmowej. 37-letnia Beyonce zaprezentowała niedawno nową piosenkę "Spirit", która powstała specjalnie na potrzeby filmu "Król Lew".  Piosenka znajdzie się nie tylko na oficjalnym soundtracku oraz wyprodukowanej w całości przez wokalistkę płycie „The Lion King: The Gift”. 

Przypomnijmy, że w polskich kinach nową odsłonę "Króla Lwa" widzowie zobaczą 19 lipca. Oprócz Beyonce w obsadzie filmu znaleźli się m.in. Donald Glover, Alfre Woodart oraz Chiwetel Ejiofor. Nową odsłonę "Króla Lwa" wyreżyserował Jon Favreau.

Zagłosuj

Lubisz oglądać filmy?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/ SW