Zamknij

„Big Brother” 2019: Blanka Lipińska weszła do domu Wielkiego Brata

Sylwia Wamej
28.03.2019 10:34
Blanka Lipińska
fot. Instagram.com/ Blanka Lipińska

Blanka Lipińska, autorska kontrowersyjnej powieści „365 dni”, zagościła w Domu Wielkiego Brata. Gwiazda oznajmiła, że „wchodzi do domu Wielkiego Brata”.

„Big Brother” 2019: Blanka Lipińska w „Big Brotherze”

W „Big Brotherze” zrobiło się bardzo gorąco. Wszystko za sprawą Blanki Lipińskiej, autorki powieści „356 dni”, czyli odpowiednika „50 twarzy Greya”. Blanka podkręciła atmosferę, pisząc w mediach społecznościowych, że wchodzi do domu Wielkiego Brata. Wszyscy myśleli, że Blanka zaprezentuje się jako nowa uczestniczka.

„Big Brother” 2019: Blanka komentuje pikantne zachowania uczestników

Tymczasem okazuje się, że Blanka została zaproszona do „Big Brother nocą”, aby komentować razem z Filipem Chajzerem pikantne zachowania uczestników „Big Brothera”. Kto jak kto, ale Blanka jest odpowiednią osobą, aby rozmawiać o seksie w „Big Brotherze”. Pisarka wyjaśniła też swoim fanom, że nie weszłaby do programu z kilku powodów.

Jeśli ktoś z was uwierzył, że wejdę na trzy miesiące do Domu Wielkiego Brata to chyba całkowicie oszaleliście z bardzo prostego powodu - po 1. ja mam klaustrofobię, nie jestem w stanie wytrzymać w zamkniętej przestrzeni. Po 2. mam do wydania specjalnie dla was trzecią książkę, a po 3. - muszę zrobić film. [...] Tym wszystkim, którzy tak strasznie, okrutnie przejęli się tym, że naprawdę mogłabym wejść do Domu Wielkiego Brata, bo de facto tutaj weszłam, widać moi kochani, że nie znacie mnie za dobrze” – napisała Blanka w mediach społecznościowych.

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

Zagłosuj

Oglądasz "Big Brothera"?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ telemagazyn.pl/ SW