Zamknij

Big Brother 2019: Kasia Olech szuka chłopaka. Jakie cechy musi mieć jej wybranek?

Sylwia Wamej
04.06.2019 16:20
Kasia Olek
fot. Beata Zawadzka/ East News

Kasia Olek pożegnała się z programem "Big Brother" w połowie maja. Była uczestniczka udzieliła niedawno wywiadu, w którym otwarcie powiedziała, że szuka chłopaka. Zdradziła też, jaki powinien być wymarzony mężczyzna.

Kasia Olek pożegnała się niedawno z programem "Big Brother". 23-letnia była już uczestniczka show z rozbrajającą szczerością mówiła, że po programie po prostu chce być gwiazdą. Jak się okazuje, uczestniczkę "Big Brothera" rozczarowały również zarobki w reality-show. Jak przyznała w rozmowie z serwisem Pomponik.pl zarobiła za mało.

"Mało zarobiłam. Nadal jestem biedna. Nie jest to wielka kasa, którą zarabiamy po wyjściu" - powiedziała 23-latka. Dlatego Kasia liczy na to, że uda się jej poznać bogatego chłopaka. Zapytana, czy status materialny ma jakiekolwiek znaczenie, odpowiedziała szczerze: "musi być bogaty". Zdradziła też, jakie cechy musi posiadać przyszły chłopak.

"Najcenniejsze jest dla mnie ostre poczucie humoru. Dodatkowo musi być ciepły, dobry. Szukam kogoś, kto będzie całym sobą dla mnie, a ja dla niego. Chciałabym, żeby się pięknie do mnie uśmiechał po przebudzeniu rano -" powiedziała w wywiadzie dla serwisu Pomponik.pl.

Kasia Olek: Kim jest była uczestniczka "Big Brothera"?

Kasia Olek to mieszkanka Warszawy. Jest wokalistką jazzową i fotografem. Jej największym osiągnięciem do tej pory było reprezentowanie Polski na festiwalu w Azerbejdżanie. Jej pradziadek grał na skrzypcach. Sama również uczęszczała do szkoły muzycznej, jednak rzuciła ją. Kasia Olek w wolnym czasie uprawia aerobik i pilates.

RadioZEt.pl/ SW