Zamknij

Big Brother 2019: Uczestnik Łukasz Darłak to aktor produkcji TVN. Internauci nie kryją oburzenia

Sylwia Wamej
18.03.2019 10:48
Łukasz Darlak
fot. Piotr Molecki/ East News

„Big Brother 2019” wystartował w minioną niedzielę. Jednym z uczestników, który wzbudza mnóstwo emocji, jest Łukasz Darłak. Wszystko przez to, że jest aktorem grającym w produkcjach paradokumentalnych TVN. Fani są podzieleni.

Big Brother 2019: Łukasz Darłak to aktor seriali paradokumentalnych TVN

Big Brother ruszył z pełną pompą. Poznaliśmy uczestników reality-show. Dużo emocji wzbudził Łukasz Darłak, który oprócz tego, że z wykształcenia jest psychologiem, jest również aktorem produkcji paradokumentalnych TVN. Jak się okazuje, twórcy programu Big Brother 2019 nie poinformowali o tym swoich fanów. W sieci zawrzało, bo internauci skojarzyli Łukasza Darłaka z seriali TVN.

>>  Big Brother 2019: UCZESTNICY. Kto wystąpi w nowej edycji? LISTA UCZESTNIKÓW 

Łukasz Darłak grał w „W11” oraz „+19”

Warto podkreślić, że 26-letni Łukasz Darłak pochodzący z Rzeszowa ma na swoim koncie udział w takich produkcjach jak m.in. „W11”, „+19”, „Szkoła”, „Szpital” oraz „Detektywi”. Na instagramowym profilu Big Brothera 2019 pod zdjęciem Łukasza nieźle zawrzało. Fani dość mocno poirytowali się, że w castingu wygrała osoba związana z TVN. „Strzał w kolano”, „Miało być reality show, a wyszedł paradokument na żywo”, „Pan psycholog. Wszystko ustawione i  wyreżyserowane” – to tylko niektóre z mocnych komentarzy fanów. Wielbiciele programu nie kryją też rozczarowania pozostałymi bohaterami, którzy wydają im się być mało wiarygodni. A warto dodać, że Łukasz to nie jedyny uczestnik, który nie jest anonimowy.

>>  Big Brother 2019: ONLINE transmisja. Gdzie obejrzeć transmisję w internecie?

Zagłosuj

Oglądasz najnowszą edycję "Big Brothera"?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW