Zamknij

„Big Brother 2019”: Oto największe skandale poprzednich edycji reality show

Sylwia Wamej
15.03.2019 11:03
Maja Frykowska szokowała przed laty w "Big Brotherze"
fot. Artur Zawadzki/ Reporter/ East News

Za kilka dni po 10 latach ruszy nowa edycja „Big Brothera”. Przed laty program dostarczał widzom mnóstwo emocji. Nie brakowało też skandali, również tych obyczajowych z udziałem bohaterów „Big Brothera”. Przypomnijmy je sobie!

„Big Brother” powrócił na telewizyjną antenę po 10 latach. Wiele lat temu program wzbudzał mnóstwo skrajnych emocji. Wszystko przez barwnych uczestników, którzy lubili zwracać na siebie uwagę. Bywało niezwykle gorąco. Oto największe skandale w historii programu.

Prysznic Moniki Sewioło

Do historii „Big Brothera” przeszła scena, w której na oczach milionów telewidzów kąpała się Monika Sewioło pod prysznicem. Mało tego, podejrzeć Monikę postanowili Piotr „Gulczas” Gulczyński i Klaudiusz Sevkovic. Swego czasu Monika uchodziła za największą seksbombę pierwszej edycji programu. Monika odpadła jako druga, zajmując tym samym 14. miejsce w programie. Popularność w „Big Brotherze” zaowocowała przed laty słynną okładką w „Playboyu”.

Miłosne igraszki w wannie

Dużym echem w mediach odbiły się też miłosne igraszki w wannie (wtedy jeszcze) Agnieszki Frykowskiej i Łukasza „Kena” Wiewiórskiego. W 2002 roku seks w programie na oczach milionów widzów był czymś niezwykle szokującym. Frytka w mediach przedstawiana była bardzo negatywnie, szczególnie w programie Wojciecha Cejrowskiego, podczas której dziennikarz wręcz „znokautował” celebrytkę. Po latach „Frytka” wyznała, że żadnego seksu w wannie nie było: 

„Media donosiły o stosunku seksualnym, którego... nie było! Prawda jest taka, że któryś z operatorów tak pędził z kamerą, że walnął z impetem w lustro weneckie. Huk sprawił, że natychmiast oprzytomniałam i zakończyliśmy baraszkowanie w pianie... Tymczasem w eter poszła informacja, że bzykaliśmy się na wizji jak króliki, a mnie okrzyknięto dziwką wszech czasów...” – napisała w książce „Pokonaj siebie”.

Karolina Pachniewicz opuściła dom „Wielkiego Brata” ze względu na innego uczestnika

Karolina Pachniewicz brała udział w 1. edycji „Big Brothera”. W programie zbliżyła się do innego uczestnika, Grzegorza Mielca. Choć była jedną z najbardziej lubianych uczestniczek show, zdecydowała się na własną rękę opuścić dom „Wielkiego Brata”. Po latach przyznała, że to ze względu na m.in. Grzegorza postanowiła uciec z programu. Wspomniała też, że ze swoją byłą sympatią wciąż ma kontakt, głównie przez media społecznościowe.

Łamanie regulaminu przez Katarzynę Lenartowicz

Poza obyczajowymi skandalami warto wspomnieć też o innych, takich jak łamanie regulaminu przez uczestników. Ta sytuacja dotyczyła Katarzyny Lenartowicz, która wielokrotnie łamała regulamin. Mało tego! Podczas jednego z odcinków, sama się do tego przyznała. Chodziło dokładnie o przesłanie przesyłki za pośrednictwem innego uczestnika. Mieszkańcom Domu Wielkiego Brata nie wolno było kontaktować się ze światem zewnętrznym ani przekazywać przesyłek do osób znajdujących się poza domem.

Zagłosuj

Będziesz oglądać "Big Brothera"?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW