Zamknij

„Big Brother 2019”: Uczestniczka Justyna Żak to znana youtuberka „Juszes”. Internauci podzieleni

Sylwia Wamej
18.03.2019 12:04
Justyna Żak, znana jako Juszes
fot. Adam Jankowski/ Reporter/East News

„Big Brother 2019” zapowiada się bardzo emocjonująco. Jedną z uczestniczek jest Justyna Żak, 26-letnia youtuberka, znana w sieci jako „Juszes”, która prowadzi w sieci lifestyle'owy kanał na YouTube. Fanom nie podoba się, że do programu została zaproszona osoba, która nie jest anonimowa.

„Big Brother”: Justyna Żak, blogerka „Juszes” w programie. Internauci podzieleni

Justyna Żak, znana jako Juszes, to kolejna, po Łukaszu Darłaku osoba wyłoniona z castingów „Big Brother”, która nie jest anonimowa. 26-letnia Justyna Żak znana jest w środowisku blogerskim. Na YouTube prowadzi lifestyle'owy kanał Juszes, w którym opowiada m.in. o byciu weganką.

Justyna Żak ma 26 lat i pochodzi z Białegostoku. Na Instagramie obserwuje ją aż 71 tysięcy followersów. Choć ma swoich zagorzałych fanów, wielu osobom nie do końca podoba się to, że znana blogerka zagościła w „Big Brotherze”. Na instagramowym profilu reality-show opinie co do jej udziału w „Big Brotherze” są podzielone.

„Big Brother”: Fani krytycznie komentują dobór uczestników

„Znowu robią show pod publikę i ze względu na większe zyski. Uczestnikiem mieli być normalni ludzie – nie znani, a tutaj bęc , zupełnie coś innego. Chyba już nie lubię bb. Pierwsze produkcje bb kiedy był Gulczas , Manuela itd to było prawdziwe , bo oni byli prawdziwi, a teraz ? ...” – napisała jedna z fanek. „Ustawka... a szkoda, bo miałam nadzieję na fajny program” – dodał inny komentujący.

W komentarzach fanów nie brakuje rozczarowania doborem uczestników. Wielbiciele słynnego reality show spodziewali się anonimowych uczestników, tak jak to było przed laty. Tymczasem okazuje się, że wśród bohaterów „Big Brothera” nie brakuje osób, które w pewnych kręgach są znane.

Zagłosuj

Czy w "Big Brotherze" powinny występować znane osoby?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW