Zamknij

„Big Brother” 2019: Uczestnik Radosław Palacz wystąpił w „Koronie Królów”

Sylwia Wamej
28.03.2019 11:41
Radosław Palacz
fot. Instagram.com/ brodacza świat

W „Big Brotherze” nie wszyscy są anonimowi. Niektórzy z nich, tak jak uczestnik Radosław Palacz, mają za sobą telewizyjny epizod. 41-letni Jarosław Palacz ma za sobą udział serialu „Korona Królów”.

Big Brother 2019. Radosław Palacz wystąpił w „Koronie Królów”

Nowa edycja „Big Brothera” przyciągnęła osoby, które nie są w pełni anonimowe, jak to było przed laty. Łukasz Darłak brał udział w paradokumentalnych serialach TVN, Justyna Żak to blogerka lifestylowa, z kolei Radek Palacz wystąpił w „Koronie Królów”.

42-latek kilka miesięcy temu zaprezentował się w produkcji TVP.  W serialu wcielił się w cyrulika, czyli dawnego fryzjera, a także pielęgniarza. Radosław pochodzi z Piekar Śląskich i jest stolarzem. Z kolei z zamiłowania jest akwarystą i wędkarzem. Jest też lokalnym społecznikiem, gdzie organizuje akcje charytatywne. Jak podkreśla sam zainteresowany, ma swoje zasady i nie da sobie „w kaszę dmuchać”.

Big Brother 2019. Radosław Palacz reklamuje kosmetyki do pielęgnacji brody

„Radosław ma do siebie duży dystans i budzi sympatię wielu osób. Niektórzy określają go mianem hipstera, głównie dlatego, że nie da się go zaszufladkować. Jest pewny siebie i otwarty na nowości. Dodatkowo, udziela się w klubach brodaczy, z racji okazałego zarostu” – czytamy na stronie „Big Brothera”.

Radosław Palacz jest też ambasadorem marki Duelist, oferującej kosmetyki do pielęgnacji brody. Widzom nie do końca pasuje, że uczestnicy „Big Brothera” to tak naprawdę w większości osoby, które mają do czynienia z kamerą i mediami na co dzień.

Zagłosuj

Oglądasz Big Brothera?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

RadijioZEt.pl/ SW