Zamknij

Big Brother: Iza Mączka schudła 12 kilogramów. Czemu zawdzięcza przemianę?

Sylwia Wamej
10.09.2019 10:19
Iza Mączka
fot. Piotr Molecki/East News

Iza Mączka, uczestniczka poprzedniej edycji „Big Brothera”, przeszła metamorfozę. 37-latka schudła 12 kilogramów. Czemu zawdzięcza zmianę?

Iza Mączka przeszła metamorfozę. Schudła 12 kilogramów

Iza Mączka postanowiła przejść metamorfozę. Gwiazda „Big Brothera” schudła 12 kilogramów w ciągu kilku tygodni. W rozmowie z serwisem Plotek.pl zdradziła, co było dla niej inspiracją do schudnięcia. Jak się okazuje, do zmian przyczynił się tydzień prasłowiański w domu Wielkiego Brata.

Ja do tej pory rzeczy z programu mam poukładane na oddzielnej półce w szafie, ponieważ są na mnie za duże. Bardzo się z tego cieszę. Odcięcie nas od pokus żywieniowych zrobiło swoje. Wszyscy pamiętamy tydzień prasłowiański i dietę jednogarnkową, która na pewno przyczyniła się do tego, że spadły trzy rozmiary – powiedziała była uczestniczka „Big Brothera”. Iza dodała też, że u niej w domu na lodówce wisi pewne zdjęcie, które jest przestrogą.

U mnie na lodówce wisi zdjęcie, które towarzyszyło całej edycji „Big Brothera” i mam na nim 13 kg więcej. To zdjęcie jest dla mnie przestrogą. Patrzę na nie i mówię sobie: o nie, nie idziemy w tę stronę – mówiła Iza. 

Iza Mączka: Czym się zajmuje na co dzień?

Iza Mączka w „Big Brotherze” odpadła zaledwie na kilka odcinków przed wielkim finałem. Była jedną z najsympatyczniejszych uczestniczek programu. Iza na co dzień mieszka w Warszawie. Zajmuje się sprzedażą powierzchni reklamowych w jednej z warszawskich korporacji. Obowiązki domowe łączy z samotnym wychowaniem trójki dzieci. Lubi spędzać czas bardzo aktywnie, grając m.in. w siatkówkę.

Zagłosuj

Oglądasz "Big Brothera"?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/Plotek.pl/SW