Zamknij

Big Brother: Kamil Lemieszewski pokonał raka. Jest po operacji. "Teraz celebrujemy życie z żoną"

Judyta Wanicka
07.05.2020 13:19
Kamil Lemieszewski z Big Brothera
fot. Instagram:@kamillemie_official

Kamil Lemieszewski usunął nowotwór. Zwycięzca "Big Brothera 2" miał nawrót raka i musiał przejść kolejną operację. Lemieszewski poinformował na Instagramie, że choroba została pokonana. Zamieścił zdjęcia ze szpitala oraz wypadu nad morze z żoną, Ewą Kępys. 

Kamil Lemieszewski pokonał raka. Zwycięzca 2. edycji "Big Brothera" w TVN7 wyleczył nowotwór zatok, na który cierpiał od kilku lat. Musiał przejść kolejną operację laryngologiczną. Na szczęście zabieg zakończył się sukcesem. Kamil Lemieszewski pokonał nowotwór i znowu może cieszyć się życiem. Właśnie wybrał się nad morze z Ewą Kępys, z którą wziął ślub w lutym 2020 roku. 

Big Brother: Kamil i Ewa wzięli ślub. Pokazali zdjęcia. "Królowa życia i król" [FOTO]

Big Brother: Kamil Lemieszewski wyleczył nowotwór nosa 

Kamil Lemieszewski chorował na raka nosa od dawna. W "Big Brotherze" opowiadał, że kiedyś wyrwał sobie narośl obcęgami i jak gdyby nigdy nic poszedł do pracy. 

Pod wpływem stresu dostałem raka nosa i zatok, gdzie lekarze w Anglii nie chcieli mi pomóc. Czasami wyrastały mi nowe twory z nosa, a musiałem iść na plan zdjęciowy. Dzień przed zdjęciami wziąłem sobie kombinerki i wyrwałem z nosa wszystko. Zatamowałem krwotok i pojechałem na plan – powiedział w programie. 

Choć historia brzmi nieprawdopodobnie, Kamil naprawdę zmagał się z nowotworem. Niedawno choroba znowu zdała o sobie znać. Gwiazdor "Big Brothera" musiał poddać się kolejnej operacji laryngologicznej. Na Instagramie zamieścił zdjęcia ze szpitala i pochwalił się wypoczynkiem z Ewą Kępys. 

Pokonałem raka. A teraz celebrujemy życie z żoną nad morzem. 06.05.2016 - 4 operacja na nos i zatoki usunięcia wznawiającego się nowotworu i się udało. Mam nosa do życia! I cieszę się, że mogę wraz z Ewą Kępys celebrować życie. A pierwsza operacja to ta z kombinerkami, a teraz biegam po plaży z wilkami - przekazał ozdrowiały Kamil. 

Zagłosuj

Czekasz na trzecią edycję "Big Brothera"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw