Zamknij

Big Brother: Magda Wójcik chce mieć własną kolekcję ubrań

Sylwia Wamej
10.07.2019 14:31
Magda Wójcik
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

Magda Wójcik zwyciężyła najnowszą edycję "Big Brothera". 31-letnia uczestniczka reality-show zdradziła, jakie ma plany na przyszłość. Magda chciałaby rozwijać swoje pasje, w tym stworzyć własną kolekcję ubrań.

Magda Wójcik stworzy swoją kolekcję ubrań?

Magda Wójcik zwyciężyła najnowszą edycję "Big Brothera". Uczestniczka reality-show cieszy się tym, że ma swoje pięć minut. W najnowszym wywiadzie 31-latka zdradziła swoje plany na przyszłość. "Na pewno chciałabym jakieś moje pasje rozwijać, na pewno coś z modą. Może właśnie jakaś kolekcja ubrań, taka w moim stylu. Bardziej taka młodzieżowa, festiwalowa. Coś kolorowego, bardziej "sparkling", "glitter", nie takie klasyczne" - powiedziała Magda Wojcik w rozmowie z teleshow.wp.pl. Magda zdradziła również, że planuje póki co spróbować życia w Warszawie. Londyn, gdzie mieszka na co dzień, chce odwiedzać od czas do czasu, latając m.in. na zakupy. 

Magda Wójcik: Na Instagramie pokazuje swoje stylizacje

Zresztą to nie pierwsza przeprowadzka Magdy Wójcik. Zwyciężczyni "Big Brothera" mieszkała również w Szkocji. Studiowała tam biotechnologię żywności, jednak nie ciągnęło jej do pracy w wyuczonym zawodzie. Jak mówiła, od zawsze lubiła modę. Na jej Instagramie szczególnie możemy zobaczyć zamiłowanie do kolorowych, obcisłych kombinezonów, kusych topów czy ubrań w panterkę.

Zagłosuj

Lubisz oglądać programy rozrywkowe?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW