Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Big Brother: Magda Wójcik odpoczywa na wakacjach z Olehem i Maffashion [ZDJĘCIA]

19.08.2019 16:19

Magda Wójcik, zwyciężczyni "Big Brothera" wybrała się na wakacje w towarzystwie swojego chłopaka Oleha i znajomych. Nie zabrakło też Maffashion, z którą Magda przyjaźni się. Dokąd się wybrali?

Magda Wójcik fot. Beata Zawadzka/ East News

Big Brother: Magda Wójcik z Olehem i Maffashion na wakacjach

Magda Wójcik, zwyciężczyni "Big Brothera" wybrała się na beztroskie wakacje, na które zabrała swojego chłopaka - Oleha oraz znajomych. Na zdjęciu, które Magda zamieściła w mediach społecznościowych fani mogą dostrzec Maffashion. Znana blogerka już wcześniej pojawiała się na profilu Magdy Wójcik. Zwyciężczyni "Big Brothera" korzysta z uroków wakacji w słonecznej Chorwacji. Na InstaStories Magdy można zobaczyć, jak przyjaciele beztrosko się bawią na wakacjach, pluskając się m.in. w basenie.

Big Brother: Magda i Oleh wciąż spotykają się ze sobą

Wygląda na to, że Magda i Oleh wciąż spotykają się ze sobą po programie, choć próżno szukać na ich profilach społecznościowych zdjęć, gdzie przytulają się czy całują.

"Oleh jest o wiele milszy w real life niż w domu Wielkiego Brata, aż tak bardzo się nie denerwuje. Więc plusiki lecą” – mówiła Magda tuż po wyjściu z programu. Najnowsze zdjęcia z wakacji na InstaStories, na którym jest Oleh sugerują, że ich relacja dalej się rozwija.

Dodajmy, że kolejną edycję "Big Brothera" zobaczymy we wrześniu. Nowy sezon reality-show ruszy 13 września na antenie TVN 7.

Zagłosuj

Będziesz oglądać kolejną edycję "Big Brothera"?

RadioZEt.pl/SW

Oceń