Zamknij

Big Brother: Oleh i Magda pokazali pierwsze wspólne zdjęcie na Instagramie

Sylwia Wamej
24.07.2019 16:03
Magda Wójcik
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

Oleh Riaszeńczew i Magda Wójcik w "Big Brotherze" mieli się ku sobie. Wygląda na to, że ich znajomość po programie przetrwała i rozwija się. Dowodem jest wspólne zdjęcie, które para zamieściła w mediach społecznościowych. 

Big Brother: Madzia i Oleh na pierwszym wspólnym zdjęciu

Madzia i Oleh w "Big Brotherze" bardzo się polubili. Niektórzy zastanawiali się, czy ich relacja utrzyma się po zakończeniu programu. Tym bardziej, że między nimi jest spora różnica wieku. Oleh jest młodszy od Magdy o 11 lat. Magda Wójcik po wyjściu z programu nie była pewna, jak potoczy się jej relacja z Olehem.

"Nie wiem, czy znalazłam miłość, ale z mojej strony na 100% jakieś uczucie jest. Słyszę po wyjściu wiele skrajnych opinii, a ja sama muszę się przekonać, co myślę. Chcę z nim pogadać, porandkować i zobaczyć, jacy razem jesteśmy. Ale naprawdę chciałabym z nim być, z mojej strony wszystkie emocje były prawdziwe. Zastanawiam się, czy z jego strony też. Trzymam kciuki, by tak było” - mówiła Magda Wójcik w rozmowie z Viva.pl

Big Brother: Fani trzymają kciuki za Magdę i Oleha

Wygląda jednak na to, że ich relacja rozwija się. W mediach społecznościowych zakochanych pojawiło się wspólne zdjęcie z domówki kolegi.

"Urodziny naszego przyjaciela, miła posiadówka no i w końcu wspólne zdjęcie z moją myszką @madzia.official , ale nie ostatnie chybanapewno. Dużo miłości każdemu życzę" - napisał Oleh na Instagramie. To samo zdjęcie pojawiło się też na Instagramie Magdy. Fani trzymają za nich kciuki. "Pasujecie do siebie idealnie", "zakochani są wspaniali", "piękna para", "słodziaki z was" - podkreślają fani. Również i my trzymamy kciuki za ich relację.

Zagłosuj

Oglądasz programy rozrywkowe?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW