Zamknij

Big Brother: Skandal w programie. Zmuszono uczestniczkę do oglądania filmu, w którym jest gwałcona

Sylwia Wamej
04.12.2019 12:46
Big Brother
fot. Instagram.com/

Skandal w hiszpańskiej edycji „Big Brothera”. Jedna z uczestniczek prawdopodobnie została zgwałcona przez kolegę z programu. Mało tego, kobieta musiała obejrzeć nagranie całej sytuacji.

Big Brother: Skandal w programie. Uczestniczka musiała oglądać nagranie, w którym została zgwałcona

Skandal w hiszpańskim „Big Brotherze”. Uczestniczkę popularnego show zmuszono do obejrzenia nagrania, w którym prawdopodobnie została zgwałcona przez kolegę z programu. Wydarzenia miały miejsce w 2017 roku, jednak ponownie zostały przypomniane przez hiszpański dziennik „El Confidencial”.

Gazeta opublikowała na swojej stronie internetowej nieemitowane wcześniej materiały. Carlota Prado została wezwana do Pokoju Zwierzeń, aby obejrzeć, co wydarzyło się przed dwoma laty. Nagrania są dowodem w sprawie możliwego gwałtu, do którego doszło w „Big Brotherze”. Uczestniczka bardzo nie chciała oglądać wideo, jednak, mimo że błagała, aby Wielki Brat wyłączył nagranie, tak się nie stało. Sądzimy, że musisz to zobaczyć, Carloto – powiedział głos Wielkiego Brata.

Big Brother: Jose Maria Lopez został wyrzucony z programu

Wydarzenie prawdopodobnej napaści seksualnej w „Big Brotherze” miało miejsce na początku listopada, 2017 roku. Po zakrapianej imprezie, na której uczestnicy byli mocno wstawieni, w tym Carlota, inny uczestnik show, José María López, miał ją odprowadzić do łóżka. Wiadomo, że zarówno Carlota, jak i Jose nawiązali bliższą relację w programie. Mimo że kobieta była niemal nieprzytomna, powiedziała do swojego towarzysza: „nie, nie mogę”. Ten, nie zważając na jej słowa, miał wejść do łóżka i uprawiać z nią seks. Przerwały mu osoby z produkcji poprzez komunikat z głośników.

Kobieta niczego nie pamiętała z poprzedniej nocy, a Jose Maria Lopez na jej pytanie, co się wydarzyło, odpowiedział, że tylko odprowadził ją do łóżka. Dopiero z nagrań z Pokoju Zwierzeń uczestniczka dowiedziała się, co dokładnie stało się feralnej nocy. Materiał z Pokoju Zwierzeń nie został jednak wyemitowany w programie.

Oczywiście napaść seksualna została zgłoszona przez produkcję na policję. Carlota Prado została przewieziona do jednego z hoteli, by przez kilka dni przepracować z psychologiem traumę. Po pięciu dniach wróciła do programu. Z kolei Jose Maria Lopez został wyrzucony z „Big Brothera”. Jak podają hiszpańskie media, trwa sprawa sądowa.

Zagłosuj

Oglądasz programy reality-show?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW