Zamknij

Blanka Lipińska rozstała się z partnerem. „Jesteśmy lepszymi kumplami, niż związkiem”

Sylwia Wamej
18.10.2019 11:33
Blanka Lipińska
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Blanka Lipińska ogłosiła na swoim Instagramie, że już nie jest ze swoim partnerem – Maciejem Buzałą. Celebrytka zdradziła dokładnie powody rozstania. Co się stało?

Blanka Lipińska i Maciej Buzała rozstali się

Blanka Lipińska i Maciej Buzała nie są już parą. Tak wynika z relacji celebrytki na InstaStories. Fani podejrzewali, że między nimi coś jest nie tak. Blanka Lipińska postanowiła rozwiać wątpliwości i na nagraniu z Maciejem Buzałą potwierdziła rozstanie.

Spotkaliśmy się specjalnie dla was (… ), chociaż uważamy, że, w ogóle nie jest to wasza sprawa, to jest nasza sprawa, ale jesteśmy wiecznie naciskani. Otóż to będzie wyznanie tego tygodnia, a mianowicie: rozstaliśmy się! Hura! Jak widzicie nie oznacza to, że między nami coś się zmieniło. Wciąż się kochamy, ale uznaliśmy, że jesteśmy lepszymi kumplami niż związkiem. Ostatnie miesiące pokazały nam, że mamy trochę za mało czasu. To jest kolejny powód, dla którego się rozstaliśmy: ja potrzebuje rozmowy, a Maciej spokoju. Jesteśmy najlepszym przykładem na to, że można podjąć decyzję wspólnie i jeżeli ludzie do siebie nie pasują, to nie brnąć, nie ciągnąć, nie zmuszać się, tylko być przyjaciółmi – zdradziła Blanka.

Blanka Lipińska i Maciej Buzała byli parą ponad rok 

Blanka Lipińska niedawno wkręciła swoich fanów, że razem z partnerem wzięła ślub. Opublikowała zdjęcia, na których pozuje w sukni ślubnej i ukochanym przy boku. Jak się później okazało, ślub był tylko na potrzeby filmu „365 dni”, który powstaje na podstawie książki Lipińskiej. Blanka i Maciej byli parą ponad rok. Choć w wywiadach Blanka mówiła o wielkiej miłości, ich związek nie przetrwał próby czasu.

Zagłosuj

Jesteś zakochany/a?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/SW