Zamknij

Blanka Lipińska schudła 30 kilogramów. Gwiazda opublikowała stare zdjęcia. Ciężko ją rozpoznać

Sylwia Wamej
15.07.2019 11:10
Blanka Lipińska
fot. Adam Jankowski/ Reporter/East News

Blanka Lipińska to gwiazda, dla której nie ma tematów tabu. Ostatnio autorka „365 dni” opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcia, na których ważyła 30 kilogramów więcej. Zdradziła też, czy poddała się wielu zabiegom medycyny estetycznej.

Blanka Lipińska pokazała stare zdjęcie. Ciężko ją rozpoznać

Blanka Lipińska chętnie dzieli się ze swoimi fanami przemyśleniami na każdy temat. Autorka hitowego „365 dni” opublikowała na swoim Insta Stories zdjęcia, na których ważyła 30 kilogramów więcej. Trzeba przyznać, że wyglądała zupełnie inaczej. Jak zrzuciła zbędne kilogramy?

„Sekret jest prosty - przestańcie żreć! Sprawdźcie jak duży macie dzienny wydatek kaloryczny, a później zwyczajnie dostarczajcie ich mniej niż spalacie. To się nazywa redukcja ;) Proponuje jednak udać się do dietetyka-ja jestem na diecie od dziesięciu lat i uczyłam się wszystkiego sama (metodą prób i błędów). Będzie szybciej i zdrowiej, jak skorzystacie z rad specjalisty” – radzi swoim fankom kontrowersyjna pisarka.

blanka-lipinska-przed-zabiegami-512264-GALLERY_600
fot. Instagram.com/ Blanka Lipińska

Blanka Lipińska. Czy poddała się operacjom plastycznym?

 Jak się okazuje, Blanka Lipińska oprócz tego, że schudła, poddała się też kilku zabiegom poprawiającym urodę. 

„Kości policzkowe, czyli chyba zabieg wolumetrii mam zrobiony. Mam też zmieniony kształt żuchwy ze względu na to, że tu się nie da spalić tłuszczu, no bo jak. Zmieniłam też kształt brody” – mówiła Lipińska w sieci. „Ciężko jest być kobietą, która nie ma w ogóle piersi. To atrybut kobiecości. A ja chciałam je mieć. Uzbierałam pieniądze i je sobie kupiłam” – powiedziała Blanka w wywiadzie dla „VIVY!”. Blanka Lipińska dziś nie ma najmniejszego problemu z pokazywaniem swojego ciała. Chętnie je odsłania w mediach społecznościowych i sesjach zdjęciowych.

blana
fot. Instagram.com/ Blanka Lipińska
Zagłosuj

Odżywiasz się zdrowo?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ Viva/ SW