Zamknij

Blanka Lipińska wyznała, że kobiety zachodzą przez nią w ciążę

Sylwia Wamej
11.07.2019 09:52
Blanka Lipińska
fot. Adam Jankowski/ Reporter

Blanka Lipińska wyznała w najnowszym wywiadzie, że dzięki jej książkom kobiety zaczęły zachodzić w ciążę. Autorka polskiej wersji "Greya" zdradziła też, że dzięki jej twórczości kobiety inaczej spojrzały na swoje związki.

Blanka Lipińska zdradziła, dlaczego kobiety zachodzą przez nią w ciążę

Blanka Lipińska jest autorką powieści erotycznych "365 dni". Opinie co do jej książek są podzielone, jednak kontrowersyjna autorka już nie raz mówiła, że dzięki jej twórczości kobiety otworzyły się na seks lub inaczej spojrzały na swój związek. W najnowszym wywiadzie dla "Vivy" Blanka zdradziła, dlaczego kobiety zachodzą przez nią w ciążę.

"Jak się kobieta naczyta moich książek, to trochę tak, jakby się facet pornosa naoglądał. I do roboty! Przyszła do mnie dziewczyna na spotkanie autorskie w Opolu, pokazała brzuch i powiedziała, że to przeze mnie. Że rośnie mała Blanka" - podkreśliła Lipińska.

Kobiety są wdzięczne Blance Lipińskiej również za to, że postawiły ich związek na nogi. "Dziewczyny przychodzą do mnie i mówią, że postawiłam ich związek na nogi. Albo, że po lekturze zerwały ze swoimi facetami" - chwali się Lipińska.

Blanka Lipińska jest rewolucją seksualną XXI wieku?

Sama zainteresowana mówi o sobie, że jest rewolucją seksualną XXI wieku. 

"Ja jestem rewolucją seksualną XXI wieku. Jestem pragnieniem narodu. Usłyszałam tak na gali Plejady. Nie w sensie, że naród mnie pragnie. Tylko, że ja jestem głosem tego pragnienia. Tak mi się to spodobało, że na Instagramie napisałam o sobie, „Twórca własnego filmu. Pragnienie Narodu”. To wspaniała i bardzo trudna rola. Ale kiedy widzę, jak kobiety się zmieniają, kiedy czytam te wszystkie podziękowania, tysiące, dziesiątki tysięcy, serce rośnie. Wspaniałe uczycie, kiedy dziewczyna podchodzi do mnie ze łzami w oczach i pyta: „Mogę cię przytulić? Zmieniłaś moje życie!”. A ja myślę sobie: „Kurdę, Lipińska, ale sobie wzięłaś odpowiedzialność na plecy!”. Ale wzięłam i tu nie ma guzika stop ani pauza. Tu jest już tylko play." - powiedziała Blanka Lipińska w rozmowie z "Vivą".

RadioZEt.pl/ Viva/ SW