Zamknij

Blanka Lipińska planuje przeprowadzkę. Cena apartamentu powala

30.06.2020 12:45
Blanka Lipińska wynajęła apartament
fot. Instagram:@blanka_lipinska

Według medialnych doniesień Blanka Lipińska zdecydowała się na przeprowadzkę. Autorka "365 dni" miała nie oszczędzać na nowym lokum i wynająć luksusowy apartament. Czy zamieszkała w nim z ukochanym Baronem?

Blanka Lipińska zrobiła w Polsce ogromną karierę, co dla wielu ludzi nadal pozostaje zagadką. Domorosła pisarka swoją serią erotycznych romansów "365 dni" wkroczyła do grona najpopularniejszych polskich pisarek oraz z miejsca stała się celebtytką. Choć wiele osób podkreśla jej mierny talent pisarski i epatowanie seksualną wulgarnością, nie zmienia to faktu, że wulgarne przygody książkowej bohaterki pokochały miliony. Sama Blanka świętowała sukces filmowej adaptacji "365 dni".

O Lipińskiej głośno jest także z powodu związku z Baronem znanym między innymi z "The Voice of Poland" . Gitarzysta wcześniej spotykał się z Julią Wieniawą, jednak obecnie wygląda na bardzo szczęśliwego u boku kontrowersyjnej pisarki, o czym świadczyć mogą między innymi ich aktywności w mediach społecznościowych. Jak informuje magazyn "Flesz", Blanka zdecydowała się na wynajęcie ekskluzywnego mieszkania. Czy zamieszka tam razem z Baronem?

 Blanka Lipińska na starych zdjęciach. Jakie operacje plastyczne przeszła autorka "365 dni"?  

Blanka Lipińska wynajęła ekskluzywny apartament. Nie zamieszka z Baronem?

Według magazynu Blanka wynajęła luksusowy apartament  o powierzchni około 100 metrów kwadratowych. Ma mieścić dwie łazienki, trzy przestronne pokoje, garderobę i kuchnię. Do tego dwa tarasy, które mają zapewnić autorce komfort.

- Zaprojektowanie wnętrz powierzyłam zaprzyjaźnionej architektce. Stawiam na eleganckie, ale proste formy i naturalne materiały. Oczywiście nie zabraknie mocnych akcentów, w końcu to dom Lipińskiej.

Według "Flesza" Lipińska co  miesiąc ma płacić około 7-10 tysięcy złotych za wynajem mieszkania. Czy zamieszka ze swoim ukochanym? Autorka "365 dni" miała stwierdzić, że nie jest to najlepszy pomysł, przynajmniej w tej chwili.

- Pomieszkujemy ze sobą, ale każde z nas lubi mieć swoją przestrzeń. Poza tym u siebie Alek ma studio nagrań, więc nie jest to wymarzone lokum dla dwojga - miała ocenić.