Zamknij

Bołądź i Fabijański kłócą się o Roznerskiego. Zazdrość?

Redakcja
13.09.2017 11:07
Bołądź, Fabijański Roznerski
fot. ons.pl

Kilka miesięcy temu na jaw wyszło to, o czym plotkowano już od pewnego czasu: Olga Bołądź i Sebastian Fabijański są parą. Teraz pojawiają się doniesienia, że między aktorami dochodzi do pierwszych kłótni, których powodem jest - podobno - kolega po fachu: Mikołaj Roznerski.

Jak wiadomo, Mikołaj Roznerski i Olga Bołądź byli kiedyś razem. Syn aktorki zaprzyjaźnił się z Roznerskim na tyle, że nawet po zakończeniu związku aktor spotyka się z dzieckiem. Olga nie widzi w tym nic złego i uważa, że zgadza się na kontakt chłopca z byłym ze względu na dobro tego pierwszego. Oprócz tego, w życiu jej i jej syna nadal obecny jest biologiczny ojciec dziecka. Zatem w domu Bołądź regularnie pojawia się jakiś były partner.

Zagłosuj

Związki osób, wykonujących ten sam zaówd, są:

Liczba głosów:

"Fakt" informuje, powołując się na tajemniczego znajomego pary, że Sebastian Fabijański powoli zaczyna mieć tego dość. Rozumie, że syn musi mieć kontakt z ojcem, ale że jeszcze z Roznerskim - to już dla niego przesada. Choć aktorka tłumaczy, że z Mikołajem nic już jej nie łączy, to jednak Fabijański ma tego dość i z tego powodu między aktorską parą dochodzi do sprzeczek.

Myślicie, że Sebastian jest zazdrosny o Mikołaja?

RadioZET.pl/Fakt/SA