Zamknij

Botoks - zobacz oficjalny plakat nowego filmu Patryka Vegi

Redakcja
28.07.2017 15:44
Botoks plakat
fot. plakat

"Leczenie grozi śmiercią" - przestrzegają twórcy oficjalnego plakatu filmu "Botoks" Patryka Vegi. Zobacz, jak wygląda poster promujący najnowszą produkcję twórcy "Pitbulla".

Już niebawem premiera nowego filmu twórcy "Pitbulla" i "Służb specjalnych". "Botoks" trafi do kin już 29 września. Rusza machina promocyjna i właśnie zaprezentowano oficjalny plakat produkcji.

1234

Czy "Botoks" wstrząśnie widownią? Jakiś czas temu Patryk Vega zapowiadał, że będzie to jego najmocniejszy film. "Spędziłem rok z lekarkami przeróżnych specjalizacji. Mamy historię opowiedzianą z punktu widzenia czterech lekarek. Będzie to pierwszy film, który będzie autentyczną opowieścią o współczesnej służbie zdrowia" - mówił w jednej ze swoich wypowiedzi. Film pokazywać ma czarną stronę polskiej służby zdrowia oraz opowiadać o tym, jak naprawdę funkcjonują koncerny farmaceutyczne.

Czy rzeczywiście będzie to mocne kino? Przekonamy się za kilka tygodni. Póki co zobaczyć można zwiastun tej produkcji. Dostępny jest w reżyserskiej wersji bez cenzury.

Jeśli nie mieliście jeszcze okazji go zobaczyć - udostępniamy go poniżej.

RadioZET.pl/SA