Zamknij

Brad Pitt na przyjęciu u Jennifer Aniston. Nie obyło się bez czułych gestów

Sylwia Bagińska
17.12.2019 13:15
Jennifer Aniston i Brad Pitt
fot. EastNews

Brad Pitt pojawił się na corocznym przyjęciu świątecznym organizowanym przez Jennifer Aniston. Czy byli małżonkowie znów są razem? Mogą o tym świadczyć serdeczne gesty gwiazd.

Brad Pitt na świątecznym przyjęciu u Jennifer Aniston

Brad Pitt i Jennifer Aniston przez wiele lat tworzyli zgrane małżeństwo. Byli jedną z najbardziej rozchwytywanych par w show-biznesie. Ich miłość nie przetrwała jednak próby czasu. Aktorzy rozstali się blisko 15 lat temu. Jak się okazuje, para nadal żywi do siebie uczucia.

Świadczyć może o tym obecność Brada Pitta na świątecznej akcji przycinania drzew w ogrodzie Bel-Air organizowanym przez gwiazdę „Przyjaciół”. Według magazynu „People” jest to ulubiona impreza Jen, na którą zaprasza najbliższe osoby i serwuje im pyszne jedzenie.

Zobacz także: Brad Pitt i Angelina Jolie spotkali się pierwszy raz od dwóch lat. To było bardzo ważne spotkanie 

Według informatora „People” na tegorocznym przyjęciu u serialowej Rachel Green pojawił się jej były mąż. Jego obecność odnotowało wielu świadków.

To jednak nie koniec doniesień zza oceanu. Jak podaje portal Radar Online, w trakcie imprezy Jennifer Aniston i Brad Pitt nie szczędzili sobie czułych gestów. Zachowywali się, jakby ich kontakt był… regularny.

Jennifer i Brad już niedługo znów będą mogli się spotkać. Aktorzy najprawdopodobniej pojawiają się na 77. gali wręczenia statuetek Złotych Globów, która odbędzie się 6 stycznia 2020 roku.

Zagłosuj

Obserwujesz Jennifer Aniston na Instagramie?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/SB