Zamknij

Bradley Cooper na spacerze z córeczką. Jest urocza

Sylwia Wamej
10.10.2019 16:08
Bradley Cooper na spacerze z córeczką. Jest urocza
fot. Associated Press/ East News

Bradley Cooper i Irina Shayk nie są co prawda już razem, jednak dbają o to, aby ich córeczka Lea miała szczęśliwe dzieciństwo. Ostatnio 44-letni aktor zabrał dziewczynkę na spacer. Widać, że świetnie się razem bawili.

Bradley Cooper na spacerze z córeczką. Jest urocza

Bradley Cooper to aktor, który nie publikuje w mediach społecznościowych zdjęć swojej córeczki. Aktor na Instagramie skupia się na swoich projektach, jednak kiedy tylko może, spędza czas ze swoją córeczkę, prawie trzyletnią Leą de Seine. Ostatnio fotoreporterzy przyłapali Bradleya Coopera na spacerze z dziewczynką.

Widać, ze tata i córka świetnie się razem bawili, przemierzając ulice Nowego Jorku. Widać, ze dziewczynka jest dla 44-letniego aktora oczkiem w głowie. Bradley Cooper od początku zaznaczał, że chce być obecny w życiu ukochanej latorośli.

EN_01397310_0001
fot. Abaca/ East News

Bradley Cooper i Irina Shayk. Kiedy się poznali?

Bradley Cooper i Irina Shayk poznali się w kwietniu 2015 roku. Połączyło ich wielkie uczucie, którego owocem jest właśnie córeczka Lea, która przyszła na świat w marcu 2017 roku. Relacje Bradleya i Iriny zaczęły się psuć po tym, gdy gwiazdor zaangażował się w pracę nad filmem "Narodziny Gwiazdy". Zagrał w nim z Lady Gagą. Po tym filmie media zaczęły donosić o płomiennym romansie, który miał narodzić się między nimi na planie filmu. Zainteresowani oczywiście dementowali plotki. Jeszcze na rozdaniu Oscarów Bradley i Irina przyszli razem, pozując uśmiechnięci na ściance. Jednak kilka miesięcy później, ich związek rozpadł się.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW