Zamknij

Bronisłąw Cieślak ma raka prostaty. Aktor z serialu „07 zgłoś się” przeszedł dwie chemioterapie

Sylwia Wamej
18.10.2019 10:08
Bronisław Cieślak
fot. Leszek Kotarba/ East News

Bronisław Cieślak, znany szerszej publiczności jako porucznik Borewicz w serialu „07 zgłoś się”, walczy z rakiem prostaty. 76-letni aktor przeszedł dwie chemioterapie. O swojej chorobie opowiada w otwarty sposób.

Bronisław Cieślak ma raka prostaty

Bronisław Cieślak, odtwórca roli porucznika Borewicza w serialu „07 zgłoś się”, ma raka prostaty. W wywiadzie dla „Super Expressu” przyznał, że choroba zdiagnozowana u niego została dwa lata temu. Mam raka. Pogodziłem się z tym. Wszystko, co najważniejsze, już przeżyłem, a teraz cieszę się każdą chwilą. A jesień tego roku mamy piękną – mówi w rozmowie z dziennikiem Bronisław Cieślak.

Bronisław Cieślak, który na swoim koncie ma role w takich serialach jak m.in. „Świat według Kiepskich” i "Pierwsza miłość” oraz w programie „Malanowscy i partnerzy”, podkreśla, że w szpitalu nie był gwiazdą. Chory z chorym jest równy. Mało tego, spotykałem tam znajomych, za każdym razem co najmniej jednego, ponieważ choroba o której rozmawiamy, dotyka wielu mężczyzn w moim wieku – podkreśla aktor.

Bronisław Cieślak
fot. Leszek Kotarba/ East News

Bronisław Cieślak walczy z rakiem. Opowiedział o chorobie

Bronisław Cieślak odpoczywa teraz w swoim domu pod Krakowem. Gwiazdor mówi, że jest pogodzony z chorobą. Podkreślił też, że kobiety mogą wspierać swoich partnerów, będąc czułymi i opiekuńczymi. Niech będą czułe i opiekuńcze. Życie toczy się dalej i nie ma co się oszukiwać, każdego z nas kiedyś zabraknie. Ja się tego nie boję – powiedział Bronisław Cieślak.

Zagłosuj

Badasz się regularnie?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW