Zamknij

Brooklyn Beckham zrobił sobie nowy tatuaż i wywołał konsternację

Redakcja
03.08.2017 15:05
Brooklyn Beckham
fot. Instagram

Pół roku temu syn Davida Beckhama zrobił sobie pierwszy tatuaż. Wraz z tatą udał się do salonu, gdzie wytatuowano mu postać Indianina. Ale, jak wiadomo, tatuowanie wciąga, więc Brooklyn szybko zamarzył o nowym obrazku. Co pomyślał, to zrobił. Teraz zaprezentował nowy tatuaż, którym wywołał konsternację.

Co takiego wytatuował sobie Brooklyn Beckham, że wprawił tym internautów w osłupienie? Mowa o krótkim napisie, "wydrukowanym" na nodze syna Victorii i Davida: "Made in England". O co tyle zamieszania? Do tej pory wiele osób było przekonanych, że imię pierwszego dziecka Beckhamów nadane zostało od nazwy dzielnicy Nowego Jorku, gdzie - jak sądzono - chłopak został poczęty. Oczywiście kilka lat temu w swojej biografii Victoria ujawniła, że po prostu to imię jej się podobało.

"Wiedzieliśmy, że to będzie chłopiec i przypuszczaliśmy, że zostanie piłkarzem, dlatego chcieliśmy nadać bardzo męskie imię. Zawsze podobało mi się imię Brooke, a potem nagle przyszedł nam do głowy Brooklyn, który zawsze uważałam za wyjątkowe miejsce. Dopiero potem zdaliśmy sobie sprawę, że jako imię będzie właściwe, ponieważ właśnie tam, w Nowym Jorku odkryłam, że jestem w ciąży" - mówiła była spicetka. Niestety, nie wszyscy fani rodziny Beckhamów byli tego świadomi, więc widząc nowy tatuaż Brooklyna byli zaskoczeni.

Brooklyn-Beckhams-foot-tattoo

Zaczęli zastanawiać się, o co tak naprawdę chodzi i dopatrywać mrocznych sekretów i zdrady. Teraz jednak wiadomo, że syn Beckhamów jest "made in England". Tylko po co komu ta wiedza - żartują internauci.

Przypomnijmy, że pierwszy tatuaż Brooklyna również był szeroko komentowany w sieci. Internauci zarzucali młodemu celebrycie, ze tatuuje sobie symbole, z którymi nie ma nic wspólnego. Wiele osób poczuło się tym dotkniętych i twierdziło, że okazał w ten sposób brak szacunku dla rdzennych mieszkańców Ameryki.

Od tamtej pory na ciele Brooklyna pojawiło się już kilka innych tatuaży - m.in. aparat fotograficzny oraz róża. Ciekawe, co wymyśli następnym razem.

RadioZET.pl/thesun/SA