Zamknij

Cannes 2019: Elle Fanning zemdlała w trakcie uroczystej kolacji

Sylwia Wamej
22.05.2019 13:47
Elle Fanning
fot. Starface Photo/ East News

Elle Fanning na Festiwalu Filmowym w Cannes jest nie tylko gwiazdą, ale również zasiada w jury. Podczas uroczystej kolacji aktorka zasłabła. Na szczęście z pomocą przyszedł jej inny gwiazdor – siedzący niedaleko Colin Firth.

Elle Fanning zasłabła na festiwalu w Cannes

Elle Fanning gości na Festiwalu Filmowym w Cannes. W tym roku pełni funkcję jurorki i jak sama podkreśla, czuje się z tego powodu bardzo wyróżniona. 

„Wciąż nie mogę uwierzyć, że mogę tu być w towarzystwie tak niesamowitych artystów. Spotkaliśmy się poprzedniego wieczoru, to był piękny czas. Oczywiście, jestem młoda, ale przygodę z aktorstwem rozpoczęłam bardzo wcześnie. Czuję się dumna i zaszczycona, że mogę być głosem młodego pokolenia podczas festiwalu” – mówiła 21-letnia gwiazda w jednym z wywiadów.

Być może ilość wrażeń na festiwalu i zmęczenie przyczyniły się do tego, że aktorka zemdlała podczas uroczystej kolacji Chopard Trophee. Siedząca obok swojej siostry Dakoty Elle miała zasłabnąć i osunąć się z krzesła na ziemię. Na szczęście z pomocą ruszył aktorce siedzący niedaleko Colin Firth. Gwiazda opuściła salę w towarzystwie ochrony oraz swojej siostry – Dakoty Fanning. Aktorka odniosła się do przykrego incydentu na swoim Instagramie.

„Ups! Przydarzyło mi się omdlenie w mojej sukience od Prady, a'la lata 50., ale wszystko już w porządku” – zażartowała z sytuacji.

Elle Fanning zagrała w ponad 40 filmach

Ele Fanning to 21-letnia aktorka znana z takich filmów jak m.in. „Super 8”, „Czarownica”, „Neon Demon” czy „Ginger i Rosa”. Niebawem zobaczymy ją w filmie „Moja gwiazda: Teen spirit” u boku Agnieszki Grochowskiej. Młodziutka aktorka swoją przygodę z aktorstwem zaczęła bardzo wcześniej. Zagrała już w ponad 40 filmach.

Zagłosuj

Śledzisz wydarzenia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW