Zamknij

Catherine Zeta Jones pokazała 16-letnią córkę. Piękna?

Sylwia Wamej
09.07.2019 12:43
Catherine Zeta Jones pokazała córkę
fot. Reax Features/ East News

Catherine Zeta Jones pojawiła się na najnowszym pokazie Fendi razem z 16-letnią córką. Nastoletnia piękność - Carys Zeta Douglas skradła uwagę fotoreporterów. Córka walijskiej aktorki doskonale odnalazła się w błysku fleszy.

Catherine Zeta Jones pokazała śliczną córkę

Catherine Zeta Jones zabrała na pokaz Fendi w Rzymie, 16-letnią córkę Carys Zeta Dougles. Choć piękna Catherine błyszczała na czerwonym dywanie, to właśnie jej córka była największą gwiazdą. Piękna Carys zadała szyku w efektownym zestawieniu, na które złożyła się prosta sukienka w oliwkowym kolorze oraz jasne szpilki. Do tego delikatny, choć kobiecy makijaż i rozpuszczone włosy. To nie pierwszy raz, gdy córka Catherine Zeta Jones i Michaela Douglasa pojawia się z mamą na czerwonym dywanie.

Carys Zeta Douglas pójdzie w ślady mamy?

Śliczna 16-latka urodę odziedziczyła po słynnej mamie, jednak na razie niespieszno jej do show-biznesu. Córka aktorskiej pary póki co skupia się na nauce oraz podróżowaniu. Od czasu do czasu lubi jednak pojawiać się na wielkich wydarzeniach, takich jak pokazy mody. To dobra okazja, żeby podgrzać zainteresować mediów i poznać największych z branży. Oprócz Catherine Zeta Jones  i jej córki na pokazie pojawiły się również takie gwiazdy, jak m.in. Susan Sarandon, Kasia Smutniak i Jason Momoa.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW